Медичний порталЛікаріКиївПсихологЗаньковська Злата Валеріївна
Заньковська Злата Валеріївна

Заньковська Злата Валеріївна

Психолог

Київська область, Київ
Психологічний клуб Відкритої Комунікації імені психоаналізу Зигмунда Фрейда "Клубок"
zlatakoha@yandex.ru

Про лікаря

Працюю з клієнтами в гештальт-підході і в сімейному системної терапії
Крім того, у своїй роботі використовую Арт-терапію і психодраму
Своїм клієнтам я пропоную:
Свої знання і досвід в тому, щоб повернути собі себе, бути собою поруч з іншими, почати грати головну роль у своєму житті, отримувати в ній більше задоволення, дозволяти собі почуття - не стримуючись, вибудовувати безпечний простір, знайти опори в житті і багато іншого ...
Основні напрямки моєї роботи:
Працюю з со-залежними, а також з іншими чудовими людьми, вирішувати внести у своє життя щось нове, зробити її більш цікавою. Надихає на "подвиги".
Історія мого приходу в психотерапію:
З 14 років прочитала всі полки Оболонської бібліотеки про психології, мріяла про цю професію з дитинства, але шлях пролягав через роботу в школі - викладала російську літературу та етику-психологію сімейного життя. Дуже цікавий етап ... Потім у Москві МУІЦ, МІГТІК, різні спеціалізації ... Привела мене в гештальт моя учениця - психолог і краща подруга (зрозуміло, що з моїх учнів у школі - половина стали психологами). :-)
Освіта:
• НГУ ім. Драгоманова, філологічний факультет.
• МУІЦ м.Москва, проф. МДУ Романин О.М., факультет практичної психології, психотерапії та соціальної роботи. Присвоєна кваліфікація - практичний психолог.
• Московський інститут гештальт-терапії та консультування (МІГТіК), "Теорія і практика гештальт-терапії" (I ступінь). Програма під керівництвом Немиринский О.В.
• Міжрегіональний інститут гештальт терапії і мистецтва (МІГІС) "Теорія і практика гештальт-терапії" (2 ступінь). Програма під керівництвом Гречка В.А.
Спеціалізована підготовка терапевтів
• 2007-2008 рр. - Московський інститут гештальт-терапії та консультування (МІГТіК). "Сімейна системна терапія". Бурцева Олена.
• 2009-2010 рр. - МІГІС, програма підготовки групових терапевтів Гречка В.А.
Про себе:
Я імпульсивна, нетерпляча, авторитарна, ексцентрична і взагалі - іноді дуже дивна)). При цьому - добра, сердечна, дуже підтримуюча мамашка)). Дуже різносторонній професіонал з багатим життєвим і терапевтичним досвідом. Для мене важливі честь і совість, щирість і відкритість, прямота почуттів і їх вираження, справедливість і служіння людям. Тих, кому мої цінності відгукуються, буду дуже рада бачити у себе на майстер-класах! Наше спілкування відкриє нам нові грані світу, надихне на Життя! Принесе задоволення від причетності і атмосфери довіри!
Я проводжу:
      
Лекції / Lectures
      
Тренінги / Training courses
      
Терапевтичні групи / Psychotherapeutic groups
      
Індивідуальні консультації / Individual counsellig
      
Майстер-класи / Workshops
      
Програми підготовки / Educational programs

Відгуки про лікаря Заньковська Злата Валеріївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук