Медичний порталЛікаріОдесаНеврологШевчук Ірина Миколаївна
Шевчук Ірина Миколаївна

Шевчук Ірина Миколаївна

Невролог

Медичний центр "МедЕліт"
Одеська область, Одеса
Медичний центр МедЕліт, 1-й Аеродромний провулок, 4
+38 (048) 728-94-72
Сховати карту

Про лікаря

Лікар-невролог вищої категорії лікувально-діагностичного центру "МедЕліт".

Шевчук Ірина Миколаївна, закінчила лікувальний факультет Одеського Державного Медичного Університету ім. Н.І. Пирогова.

1999 рік -робота лікарем-невропатологом швидкої медичної допомоги.

У 2004 р. пройшла курси передатестаційної підготовки з неврології на базі кафедри нервових хвороб факультету післядипломної освіти Одеського Державного Медичного Університету, після чого була привласнена друга кваліфікаційна категорія лікаря невропатолога.

З березня 2002 року по червень 2003 суміщення роботи лікаря швидкої допомоги з роботою лікаря невролога відділення неврології ОКБ.

У 2003 році був пройдений курс передатестаційної підготовки з неврології на базі кафедри нейрохірургії та неврології факультету післядипломної освіти Одеського Державного Медичного Університету. З 2003 року робота в ЛШМД "INTO-SANA", лікарем-неврологом.

У 2005 р. і 2007 р. пройшла міжнародний навчальний курс з неврології на "European Federation Of Neurotical Societies Regional Teaching Cours".

З серпня 2011 р. працює в лікувально-діагностичному центрі "МедЕліт" провідним фахівцем. Активно відвідує лікарські конференції, бере участь у роботі ЛКК. Проводить заняття за фахом з фельдшерами, лікарями підстанцій швидкої допомоги. Є членом товариства психіатрів і невропатологів. Систематично підвищує кваліфікацію переглядом періодичної медичної літератури, відвідуванням медичних виставок і конференцій, що проводяться на території України, а також за кордоном.

 

Відгуки про лікаря Шевчук Ірина Миколаївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук