Медичний центр МедЕліт

Медичний центр "МедЕліт"

Лікувально-діагностичний центр , Медичний центр, Денний стаціонар

1-й Аеродромний пер., 4 , Одеса, Одеська область
+38 (048) 728-94-72
Головний лікар
Шевчук Ирина Николаевна
Сховати карту

Про установу

Медичний центр "МедЕліт" - це зразок медицини майбутнього зі своєю концепцією підходу до розуміння процесу формування, розвитку і результату будь-якої хвороби людського організму. "Поки людина єдина, в ньому немає місця хвороби. Коли єдність порушується, він хворіє і гине". Гармонійне поєднання професійної зрілості лікарів з досягненнями високотехнологічної та дослідницької медицини, дозволило грамотно продумати і організувати лікувальний процес так, як потрібно - лікувати хворого, а не хворобу!

Унікальність медичного центру в тому, що ми надаємо можливість отримання допомоги на всіх етапах від анти-ейдж технологій дозволяючих профілактувати формування хвороб і зберегти якомога довше здоров'я - до лікування хвороб на початкових стадіях розвитку рівня - психосоматичних розладів, до хвороб у стадії органічного результату. Щоденне поява нових технологій, інноваційних методів вирішення медичних проблем з одного боку і бажання сучасної людини залишатися тривалий час здоровим і насолоджуватися життям у будь-якому віці дозволило вченим-медикам повернутися до витоків лікування - профілактичному підходу в медицині.

Лікування в центрі проводиться як амбулаторно, так і в умовах денного стаціонару, коли хворий отримує призначене йому медикаментозне лікування і додатково до нього фізіотерапію та еферентну терапію за потребою. При неможливості пацієнтом самостійно відвідати центр, лікарі виїжджають для надання медичної допомоги додому.

 

Фахівці

Невролог

Спеціалісти

Гастроентеролог, Анестезіолог, Реаніматолог, Венеролог, Дерматолог, Психолог, Психотерапевт, Фізіотерапевт, Невролог

Відгуки про Медичний центр "МедЕліт"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук