Медичний порталЛікаріКиївГінекологПодібна Тетяна Вікторівна
Подібна Тетяна Вікторівна

Подібна Тетяна Вікторівна

Гінеколог Акушер

Медичний центр "Мати і дитя"
Київська область, Київ
Клініка "Мати і дитя" на правому березі, вул. Макіївська, 8
Стаж роботи:
26 років
+38 (044) 391-23-53
+38 (044) 464-16-72
info@mdclinics.com.ua


Сховати карту

Про лікаря

Кваліфікація, вчений ступінь: лікар вищої категорії, кандидат медичних наук.
Освіта: закінчила Донецький національний медичний університет імені М. Горького з відзнакою. З 1991 по 1994 рік проходила інтернатуру за спеціальністю «акушерство та гінекологія» на базі Донецького регіонального центру охорони материнства і дитинства. Пройшла ряд тематеческіх удосконалень: «Гінекологічна ендокринологія», «УЗД в акушерстві та гінекології», «Допоміжні репродуктивні технології в лікуванні безпліддя. Акушерські та перинатальні ризики »,« Методи діагностики та лікування безплідного шлюбу ».
Наукова діяльність: захистила дисертацію на тему: «Діагностика, перебіг та лікування генітального хламідіозу у жінок з урахуванням імунного статусу». Автор понад 26-ти наукових статей.
Професійний досвід: більше 17-ти років працювала акушером-гінекологом у відділеннях планування сім'ї, діагностики та лікування безплідного шлюбу Донецького регіонального центру охорони материнства і дитинства.
Стажування за кордоном, конференції та семінари: стажувалася в клініці професора Хойме (Ерфурт, Німеччина). Брала участь у конференціях, тренінгах і з'їздах акушерів-гінекологів.
Членство у професійних спільнотах: є членом Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ) і Асоціації акушерів-гінекологів України.
Пріоритетні напрями роботи: профілактика, діагностика та лікування гінекологічних захворювань, контрацепція, спостереження вагітності.

Відгуки про лікаря Подібна Тетяна Вікторівна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук