Медичний порталЛікаріКиївРепродуктологКаверіна Вікторія Олексіївна
Каверіна Вікторія Олексіївна

Каверіна Вікторія Олексіївна

Репродуктолог Акушер Гінеколог

Медичний центр "Мати і дитя"
Київська область, Київ
Клініка "Мати і дитя" на правому березі, вул. Макіївська, 8
Стаж роботи:
25 років
+38 (044) 391-23-53
+38 (044) 464-16-72

info@mdclinics.com.ua

Сховати карту

Про лікаря

Освіта: закінчила Донецький національний медичний університет імені М. Горького, пройшла клінічну ординатуру за спеціальністю "акушерство і гінекологія".
Наукова діяльність: захистила кандидатську дисертацію на тему "Профілактика і лікування ендометріозу шийки матки у жінок репродуктивного віку". Є автором більше 25-ти наукових статей.
Професійний досвід: працювала акушером-гінекологом, а з 2001 року - лікарем-репродуктологом в Донецькому регіональному центрі охорони материнства та дитинства. У 2010 році нагороджена за високопродуктивну роботу і професіоналізм золотою медаллю "Професiйна слава України".
Стажування за кордоном, конференції та семінари: стажувалася в клініці професора Хойме (Ерфурт, Німеччина). Регулярно бере участь у міжнародних конференціях, симпозіумах, з'їздах Європейської асоціації репродукції людини і ембріології (ESHRE). Пройшла численні спеціалізовані тренінги, семінари та технічні удосконалення.
Членство в професійних співтовариствах: є членом Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ) та Європейської асоціації репродукції людини і ембріології (ESHRE).
Пріоритетні напрямки роботи: допоміжні репродуктивні технології.

Відгуки про лікаря Каверіна Вікторія Олексіївна

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук