Медичний порталЛікаріХарківПедіатрКальницька Олена Єфимівна
Кальницька Олена Єфимівна

Кальницька Олена Єфимівна

Педіатр

Медичний центр "Радуга"
Харківська область, Харків
МЦ Веселка, вул. Пушкінська, 31
+38 (057) 706-00-84
Сховати карту

Про лікаря

Закінчила Харківський медичний університет в 1994 році. Інтернатура за спеціальністю педіатрія 1996р.

В даний момент працюю лікарем-педіатром в медичному центрі "Веселка". Моїй щоденною роботою є спостереженням дітей від 0 до 18 років. Дуже приємно, коли при першій зустрічі встановлюється контакт з батьками і дитиною - це запорука успіху нашої подальшої співпраці. Моя робота грунтується не тільки на оцінці фізичного стану, але учітаваются емоційні та психологічні особливості дитини. Питання, на які доводиться відповідати на прийомі, це питання вигодовування (обсяг, грудне або грудне вигодовування, інтервал між годуваннями, введення прикорму, педагогічний прикорм), прогулянки, купання (частота, як одягнути), стілець періоду новонародженості і у грудних дітей, масаж, гімнастика, предмети догляду за немовлям. Даю консультації з питань смоктання пальців, кулачків, прорізування зубів, рясного слиновиділення, сопіння або хрюкання носиком (вузькі носові ходи). Разом з батьками ми складаємо індивідуальний план вакцинації дитини.

Ми обговорюємо проблеми, які пов'язані з періодом новонародженості і проблеми грудних дітей. Це можуть бути коліки (симптоми яких безперервний крик і плач, поджіманіе ніжок до живота, здуття живота, загальне занепокоєння), це і проблема гіпотрофії (дитина не набирає у вазі, тонкий підшкірний жировий шар), іноді у немовлят зустрічається трудність відрижки, гипогалактия матері (недостатнє вироблення грудного молока), висип у малюка (наприклад, пітниця).

Так само, до сфери моєї діяльності входять питання психомоторного розвитку дітей першого року життя (в якому віці дитина повинна починати самостійно тримати голову, перевертатися, повзати, сидіти, стояти, ходити), рефлекси періоду новонародженості і перших місяців життя.

Часто доводиться спостерігати своїх маленьких пацієнтів вдома.

Якщо говорити про дітей постарше, це спостереження з питань вірусних інфекцій, їх діагностика і лікування, функціональні болю, болю зростання.

Відгуки про лікаря Кальницька Олена Єфимівна

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук