Медичний порталУстановиХарківМедичний центрМедичний центр "Радуга"
Медичний центр Радуга

Медичний центр "Радуга"

Медичний центр , Дитяча клініка

вул. Пушкінська, 31 , Харків, Харківська область
понеділок-субота 8-00 до 20-00 Неділя 9-00 до 15-00
+38 (057) 706-00-84
+38 (057) 759-64-20
Сховати карту

Про установу

У нашому Центрі особлива атмосфера. ВЕСЕЛКА - це затишний будинок, де немає ніяких черг, де ваш малюк буде відчувати себе розкуто і комфортно, адже тут посмішки, іграшки і телевізор з улюбленими мультиками, а добрі і уважні лікарі, якщо необхідно, знімуть білі халати.

Ми пишаємося, що в нашому центрі прийнято інше ставлення до клієнта, і кожен лікар МЦ "Веселка" будує процес терапевтичного співробітництва з клієнтом виключно на основі наступних двох принципів:

  • почуття турботи і співпереживання,
  • почуття особистої відповідальності.

У Центрі "Веселка" ми піклуємося про здоров'я Вашої дитини так, як дбаємо про наших власних дітях.

У Центрі "Веселка" інше ставлення між колегам, і в ситуації, коли два або більше лікаря не можуть на етапі постановки діагнозу прийти до спільного висновку, вони ні в якому разі не стануть в різних кабінетах ставити дитині різні діагнози, а зберуть з даного питання медичний консиліум, проведуть додаткове обстеження і з'ясують справжню причину захворювання.

Також наш центр проводить семінари "Клуб Компетентних Батьків", з метою максимально повно проінформувати батьків про всілякі нюанси розвитку дитини, а також попередити ситуації, не корисні для здоров'я Вашого Малюка.

Наш центр безперервно розвивається і нашої довгострокової завданням є активна участь у формуванні здорової нації українців.

Відгуки про Медичний центр "Радуга"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук