Медичний порталЛікаріКиївХірургГерманович Андрій Володимирович

Германович Андрій Володимирович

Хірург Стоматолог

Стоматологічна клініка "Голан"
Київська область, Київ
Стоматологічна клініка "Голан", вул. Стадіонна, 21/1
+38 (044) 500-51-52
Сховати карту

Про лікаря

Германович А.В. - Стоматолог-хірург з багаторічним досвідом роботи. Є членом Асоціації лікарів-пародонтологів України і членом Клубу імплантологів України.
Крім професійного лікування Андрій Володимирович зможе дати вам корисні поради про те, як вилікувати пародонтоз або швидко зняти зубний біль.
Закінчив ряд курсів підвищення кваліфікації: "Хірургічні аспекти дентальної імплантації", "Дитяча стоматологія", "Медична лазерологія і дерматоонколога".
Брав участь у Пан-Європейському Стоматологічному Конгресі.
Пройшов навчальні курси за такими напрямками: "Стоматологічна імплантологія. Остеоинтеграция", "Сучасні підходи та технології в дентальної імплантології і тканинної інженерії", "Сучасні хірургічні методики передімплантаційної відшкодування обсягу кісткової тканини атрофованого альвелярной відростка щелеп з використанням остеокондуктівний матеріалу Easy-Graft", " Сучасні тенденції в незнімному протезуванні. Протезування на імплантатах "," Види і показання до використання різних імплантаційних систем. субперіостальний імплантати. Показання до вибору методу. Методика проведення. Використання внутріслізістие імплантатів "," Комплексне лікування захворювань пародонтиту "," Хірургічні аспекти дентальної імплантації".

Відгуки про лікаря Германович Андрій Володимирович

У нас поки немає відгуків до цього лікаря. Але ви можете їх додати.

Додати відгук