Бойко Микола Іванович

Бойко Микола Іванович

Сексолог / сексопатолог Андролог

Медичний центр "Андроцентр"
Київська область, Київ
Медичний центр "Андроцентр", пр. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 59-Б
+38 (044) 525-10-50
+38 (044) 502-33-03
Сховати карту

Про лікаря

Доктор медичних наук, професор курсу сексології Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. 25 років займається проблемами сексології, сексопатології та андрології, дослідженнями в цій області, діагностикою та лікуванням сексологічних і андрологічних захворювань. У 1986 році захистив кандидатську, а в 1995 році - докторську дисертацію.

Президент Української Асоціації Андрології і Сексуальної Mедицини, яка є членом Міжнародного товариства андрології. Коло наукових інтересів Н.І.Бойко надзвичайно широке. За час роботи розробляв питання імунологічних механізмів фертильності, застосування цитомединів (зокрема, простатилену) для лікування андрологічних і сексологічних захворювань, комплексного лікування хронічного простатиту, методи хірургічного лікування андрологичних захворювань (фаллопротезування, корекція девіацій статевого члена і т.д.) , займався апробацією нових фармакологічних препаратів.

З ініціативи Бойко Н.І. створений курс сексології на кафедрі психіатрії Національного медичного університету імені О.О.Богомольця, де проводиться як додипломної так і післядипломна підготовка лікарів. Протягом 5-ти років був Головним спеціалістом з сексопатології Головного управління охорони здоров'я та медичного забезпечення м. Києва протягом 2-х років - Головним сексопатології та андрології МОЗ України. Неодноразово проходив стажування в Європейських центрах урології, сексології та андрології: Медичному Університеті г. Наймегена (Нідерланди), а також на Зальцбурському медичному семінарі, Університетському госпіталі Allgemeines Krankenhaus (AKH) (Відень, Австрія), Європейській школі по андрологічній хірургії (Белград, Сербія).

Регулярно бере участь з доповідями у численних вітчизняних та міжнародних конгресах, конференціях, семінарах. Член міжнародних асоціацій і товариств: Європейської Асоціації Урологів (EAU), Міжнародного Товариства Сексуальної Медицини (ESSМ), Міжнародного Товариства Андрології (ISA), Професійної асоціації андрологів Росії. Н.І.Бойко є автором понад 150 наукових робіт, 5 винаходів, монографій і посібників: "СНІД - Синдром набутого імунодефіциту", "Російсько-українсько-латинський словник медичних термінів", "Клінічна сексологія і андрологія", "Сексологія и андрологія" , "Простатит". Головний редактор журналу "Андрология і сексуальна медицина" і член редакційної ради трьох медичних журналів.

Відгуки про лікаря Бойко Микола Іванович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук