Медичний порталУстановиКиївМедичний центрМедичний центр "Андроцентр"
Медичний центр Андроцентр

Медичний центр "Андроцентр"

Медичний центр , Лікувально-діагностичний центр, Лабораторія

пр. Голосіївський (40-річчя Жовтня), 59-б , Київ, Київська область
+38 (044) 525-10-50
+38 (044) 502-33-03
info@androcentr.kiev.ua
Сховати карту

Про установу

Медичний центр "Андроцентр" - один з перших в Києві центрів сексуального здоров'я, заснований десять років тому іменитим андрологом професором Бойко.
Професіонали в галузі андрології, урології та сексуальної медицини займалися діагностикою та лікуванням захворювань чоловічої статевої системи, консультували з питань безпліддя, сексуальної дисгармонії, планування сім'ї.
Часто для правильної і повної діагностики того чи іншого стану було необхідно присутність не тільки чоловіка, а й його партнерки, а іноді і консультації суміжних спеціалістів - "жіночих" докторів. Так в штаті медичного центру з'явилися гінекологи. Тоді й народився логотип "Андроцентр" яблуко, що символізує чоловіче і жіноче начало, а також здоров'я і довголіття.
З часом прийшли й інші фахівці, і "Андроцентр" з вузькоспеціалізованого центру перетворився на невелику, але гідну альтернативу поліклініці, де можна швидко і якісно, а головне доступно, отримати кваліфіковану медичну допомогу, пройти необхідні дослідження і отримати рекомендації професіоналів.

Фахівці

Сексолог / сексопатолог

Андролог

Уролог

Дерматолог

Трихолог

Гастроентеролог

Мамолог

Невролог

Спеціаліст УЗД

Спеціаліст комп'ютерної томографії

Рентгенолог

Ендокринолог

Гінеколог

Акушер

Спеціалісти

Андролог, Гастроентеролог, Гінеколог, Дерматолог, Невролог, Сексолог / сексопатолог, Уролог, Ендокринолог, Мамолог, Трихолог, Акушер, Спеціаліст УЗД, Спеціаліст комп'ютерної томографії, Рентгенолог

Відгуки про Медичний центр "Андроцентр"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук