Медичний порталЛікаріЗапоріжжяОфтальмолог (окуліст)Дєдов Андрій Володимирович
Дєдов Андрій Володимирович

Дєдов Андрій Володимирович

Офтальмолог (окуліст)

Офтальмологічна клініка "Візус"
Запорізька область, Запоріжжя
Клініка сучасної офтальмології "ВІЗУС", вул. Космічна, 114
Стаж роботи:
11 років
+38 (061) 219-04-40
info@visus.ua
Сховати карту

Про лікаря

 

Вітреоретинальний хірург, лікар-офтальмолог І категорії. У 2004р. закінчив Дніпропетровську державну медичну академію за спеціальністю "лікувальна справа". З 2004 по 2006рр. навчався в інтернатурі в очному відділенні Міської клінічної лікарні № 3 м.Запоріжжя, з 2006 по 2008рр. працював доктором міського глаукомного кабінету. З 2008 по 2010рр. проходив навчання в клінічній ординатурі на кафедрі очних хвороб Запорізької медичної академії післядипломної освіти, поєднуючи з роботою ургентними офтальмологом центру мікрохірургії ока Запорізької обласної клінічної лікарні.

     З 2008р. займається питаннями вітреоретінальной хірургії, постійно асистував проф. Сергієнко А. Н. на його виїзних операційних днями в Запорізькій обласній клінічній лікарні та центрі "Візус". У 2011р. закінчив курси теоретичної та практичної (WetLab) підготовки з вітреоретінальной хірургії на базі кафедри офтальмології Київської медичної академії післядипломної освіти.

     Будучи аспірантом кафедри очних хвороб Запорізької медичної академії післядипломної освіти, виконує наукові дослідження з поліпшення результативності операцій з приводу отслоек сітківки.

 

Відгуки про лікаря Дєдов Андрій Володимирович

До цього лікаря, коментарі поки тільки на Російській мові.
Переглянути коментарі Російською мовою

Додати відгук