Вагілак - инструкция, аналоги

Вагілак Фармасайнс Інк., Канада. Канада

Вагілак Фармасайнс Інк., Канада. Канада

Тип:

Медичний препарат

Производитель:

Фармасайнс Інк., Канада.

Страна производства:

Канада

Форма выпуска:

Вагілак капсули по 4 млрд. Актив. клітин під флак. ПЕ №10

Категория отпуска:

без рецепта

Дополнительноя информация

Оригинал/Дженерик:

Нет данных

Разрешен в России:

Да

Разрешен в ЕС:

Нет данных

Разрешен в США:

Нет данных

Вождение авто:

Нет данных

Грудным детям:

Нет данных

Кормящим:

Нет данных

Беременным:

Противопоказаний нет

Инструкция по применению

Загальна характеристика

основні властивості лікарської форми: препарат випускають у твердих желатинових капсулах. Вміст капсули являє собою дрібний порошок білого кольору з жовтуватим відтінком (можливі варіації до кольору слонової кістки та наявність окремих більш темних гранул).

Склад :

діючі речовини: 1 капсула містить 4 млрд. активних клітин: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus.

допоміжні речовини: лактоза, магнію стеарат, кислота аскорбінова, желатин.

Форма випуску

Капсули.

Код анатомічно-терапевтично-хімічної класифікації "Anatomical Therapeutic Chemical classification system / WHO" (АТС). Код АТС G02C X. Інші засоби, що застосовуються в гінекології.

Імунологічні і біологічні властивості

Лактобактерії, що переважають у складі нормальної вагінальної флори, є природним бар’єром на шляху інфекцій. Ці мікроорганізми сприяють регулюванню вагінального мікробіоценозу шляхом конкурентного зв’язування з епітеліальними клітинами піхви та продукції антимікробних сполук. Родина Lactobacillaceae включає грампозитивні, в основному нерухомі мікроорганізми, факультативні анаероби, які не утворюють спор, мають здатність до бродіння, ферментують вуглеводи з утворенням молочної кислоти, яка перешкоджає розмноженню патогенної та умовно-патогенної мікрофлори. Це морфологічно гетерогенна група бактерій, яка включає довгі та короткі палички, а також коки.

Молочнокислий стрептокок створює умови для розвитку молочнокислих паличок, знижуючи окисно-відновний потенціал до величини, сприятливої для їхнього розвитку. Молочнокислі палички, в свою чергу, виробляють водорозчинну термостабільну сполуку, яка сприяє росту стрептококків і яку вони самі не можуть виробляти. Симбіотичні відносини, які існують між молочнокислими паличками і коками, є важливою і необхідною умовою для включення цих мікроорганізмів до складу препарату Вагілак, який використовується для профілактики та лікування вагінальних дисбактеріозів різного походження. Лактобактерії асимілюють глікоген, який знаходиться у клітинах плоского епітелію піхви, та за допомогою анаеробного гліколізу виділяють молочну кислоту, яка обумовлює слабокислу реакцію (рН 4,3–4,7) вагінального вмісту. Завдяки цьому молочнокислі бактерії відіграють важливу роль у збереженні та нормалізації мікробного балансу слизової оболонки піхви, запобігають розвитку патогенної та умовно-патогенної мікрофлори та сприяють самоочищенню піхви від умовно-патогенної флори.

Препарат не всмоктується з піхви, тому не виявляє системної дії на організм. Колонізаційна здатність лактобактерій, які входять до складу препарату Вагілак, посилюється за рахунок комбінації з Streptococcus thermophilus.

Показання для застосування

Профілактика та лікування у складі комплексної терапії вагінозів різного походження (трихомонадних, бактеріальних, грибкових та ін.).

Спосіб застосування і дози

Застосування з метою лікування

При лікуванні гострих, хронічних, рецидивуючих інфекційно-запальних захворювань жіночої статевої сфери Вагілак призначають через кілька днів після початку антибактеріальної терапії (на 4-5 день), а також, за необхідності, після її закінчення. Тривалість використання – 10 днів. По 1 капсулі на ніч. Лежачи, ввести капсулу глибоко у піхву.

Застосування з метою профілактики

З метою профілактики захворювань жіночої статевої сфери (бактеріального вагінозу, кандидозу, трихомоніазу та ін.) Вагілак призначають самостійно з початку другої половини менструального циклу протягом 5 або 10 днів. Лежачи, ввести капсулу глибоко у піхву. По 1 капсулі на ніч.

Побічна дія

Рідко виявляється у вигляді місцевої гіперемії та печії при індивідуальній підвищеній чутливості до желатинової капсули та компонентів, які входять до складу препарату.

Протипоказання

Підвищена чутливість до препарату або його компонентів в анамнезі. Розповсюджені гострі запальні (гнійні) та ерозивні зміни слизової оболонки піхви.

Особливості застосування

Препарат може використовуватися вагітними жінками.

Передозування .

Неможливе.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Препарат може призначатися у комплексній терапії разом з антибіотиками, сульфаніламідами, метронідазолом та іншими антибактеріальними препаратами.

Умови зберігання

Препарат необхідно зберігати в недоступному для дітей місці, при температурі від 2 до 8 ºC.

Термін придатності

3 роки.

Пакування

10 желатинових капсул у флаконі з поліетилену високої щільності.

Умови відпуску

Без рецепту.

Виробник

Фармасайнс Інк., Канада.

Адреса. 6111 Роялмаунт Авеню, № 100, Монреаль, Квебек, Н4Р 2Т4, Канада.

Рекламації на препарат направляти до:

Департаменту організації санітарно-епідеміологічного нагляду МОЗ України, м. Київ, вул. Грушевського, 7, тел: (044) 253-52-03;

ДП "Центр імунобіологічних препаратів", 03038, м. Київ, вул. М.Амосова, 5; тел.(044) 275-24-66;

та представнику виробника “Фармасайнс Україна Інк.”, 01030, м. Київ, вул. Пирогова 10-В, офіс 5, тел. (044) 288-03-64, 235-78-48.

Аналоги препарата: Вагілак

Совпадает код АТС и состав:

- Гінолакт

- Тазалок

- Солковагин

- Клімактоплан