Провирон - инструкция, аналоги

Провирон Байєр Фарма АГ, Німеччина. Германия

Провирон Байєр Фарма АГ, Німеччина. Германия

Международное название:

Mesterolone

Тип:

Медичний препарат

Производитель:

Байєр Фарма АГ, Німеччина.

Страна производства:

Германия

Форма выпуска:

Провирон таблетки по 25 мг №20 у флак.

Категория отпуска:

без рецепта

Дополнительноя информация

Оригинал/Дженерик:

Нет данных

Разрешен в России:

Да

Разрешен в ЕС:

Нет данных

Разрешен в США:

Нет данных

Вождение авто:

Нет данных

Грудным детям:

Не рекомендовано

Кормящим:

Не рекомендовано

Беременным:

Не рекомендовано

Инструкция по применению

Зміст інструкції

Склад

діюча речовина: местеролон;

1 таблетка містить 25 мг местеролону;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, повідон, метилпарагідроксибензоат (Е218), пропілпарагідроксибензоат (Е216), магнію стеарат.

Лікарська форма

Таблетки.

Фармакотерапевтична  група.

Гормони статевих залоз і препарати, що застосовуються при патологіях статевої сфери. Местеролон.

Код АТС G03B B01.

Клінічні характеристики

Провірон усуває або мінімізує такі зумовлені недостатністю андрогенів скарги як знижена працездатність, швидка стомлюваність, послаблення пам'яті і здатності зосереджуватися, порушення лібідо і потенції, дратівливість, розлади сну, депресивні стани і психовегетативні порушення.

Провірон усуває зумовлені недостатністю андрогенів порушення потенції. У випадку, якщо єдину або додаткову роль у цьому процесі відіграють інші причини, можливе призначення Провірону як додаткового засобу у комплексній терапії.

Провірон чинить стимулюючий вплив на ріст, розвиток і функціонування андроген- залежних цільових органів. У разі недостатності андрогенів ще до завершення періоду статевого дозрівання Провірон сприяє розвитку у чоловіка вторинних статевих ознак. За допомогою Провірону можна також усунути прояви недостатності андрогенів при зниженні функції статевих залоз після досягнення віку статевого дозрівання.

Причинами безпліддя можуть бути олігозооспермія і недостатня секреція клітин Лейдига. За допомогою Провірону можна підвищувати або ж нормалізувати кількість сперматозоїдів і якість сперми, а також концентрацію фруктози в еякуляті, що збільшує вірогідність запліднення.

Протипоказання

Рак передміхурової залози, пухлини печінки в даний час або в минулому. Гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якого із компонентів препарату.

Таблетки приймають цілими, не розжовуючи, з достатньою кількістю рідини.

Якщо лікар не призначив інше, рекомендуються зазначені нижче схеми лікування:

На початку лікування:

3 рази на день по 1 таблетці Провірону. Після досягнення задовільного поліпшення стану пацієнта можна спробувати зменшити цю дозу.

Подальше лікування:

1-2 рази на день по 1 таблетці Провірону. Залежно від виду та ступеня тяжкості порушення функції або скарг варто індивідуально підібрати дозу для подальшого лікування. Рекомендується безперервне продовження лікування протягом кількох місяців.

для розвитку вторинних статевих ознак протягом кількох місяців 3 рази на день приймають по 1-2 таблетки Провірону. Як підтримуючу дозу часто достатньо приймати 2-3 рази на день по 1 таблетці Провірону.

протягом повного циклу сперматогенезу, тобто приблизно протягом 90 днів, 2-3 рази на день приймати по 1 таблетці Провірону. У разі потреби варто повторити цикл лікування після перерви тривалістю в кілька тижнів. 

Для підвищення концентрації фруктози в еякуляті у випадку недостатності клітин Лейдига у період після досягнення статевого дозрівання: протягом кількох місяців

2 рази на день приймають по 1 таблетці Провірону.

Побічні реакції

Якщо в окремих випадках матимуть місце часті або дуже тривалі ерекції, то варто зменшити дозу або припинити лікування, щоб уникнути ускладнень внаслідок тривалої ерекції.

Передозування

Результати досліджень на гостру токсичність препарату вказують на те, що препарат Провірон можна розцінювати як нетоксичний. Навіть при випадковому одноразовому застосуванні дози, що у кілька разів перевищує терапевтичну, не існує жодного ризику токсичності.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Не застосовується.

Діти

Не застосовується.

Особливості застосування

Після застосування гормональних речовин, подібних до тієї, що входить до складу препарату Провірон, дуже рідко спостерігалося утворення доброякісних, а навіть ще рідше – злоякісних пухлин печінки. В окремих випадках кровотеча у черевну порожнину, спричинена такими пухлинами, становила загрозу життю. З цієї причини необхідно повідомити лікаря про будь-які незвичні відчуття у верхній частині живота, які не минають протягом короткого часу.

Андрогени не можна застосовувати здоровим особам для зміцнення м'язів або підвищення загальних фізичних здібностей.

Провірон призначений винятково для застосування пацієнтами чоловічої статі.

Як профілактика рекомендується періодичне проведення обстеження передміхурової залози.

Невідома.

Фармакологічні властивості

Провирон застосовують для пероральної андрогенної терапії у чоловіків. Провирон компенсує недостатність андрогенів, утворення яких з віком поступово знижується. Таким чином Провирон забезпечує лікування станів, викликаних недостатністю або повною відсутністю вироблення андрогенів в організмі. В дозах, не знижує сперматогенез. Препарат добре переноситься печінкою.

Основні фізико-хімічні властивості

таблетки білого кольору з рискою на одному боці.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері, по 2 блістери у картонній пачці або по 20 таблеток у флаконі із темного скла, по 1 флакону у картонній пачці.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник

Байєр Фарма АГ, Німеччина.

Байєр Ваймар ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина.

Місцезнаходження

13353 Берлін, Німеччина.

13353 Berlin, Germany.