Медичний порталПрепаратипполібіолін

полібіолін - инструкция, аналоги

Тип:

Медичний препарат

Производитель:

Обласний комунальний заклад «Станція переливання крові».

Страна производства:

Украина

Форма выпуска:

Полібіолін порошок д / приг. р-ра д / введ. в / м по 0,5 г у флак. №10
Полібіолін порошок ліофіл. д / приг. р-ра д / введ. в / м по 0,5 г у бутлях. №10
Полібіолін порошок ліофіл. д / приг. р-ра д / введ. в / м по 0,5 г у флак. №10

Категория отпуска:

по рецепту

Дополнительноя информация

Оригинал/Дженерик:

Нет данных

Разрешен в России:

Да

Разрешен в ЕС:

Нет данных

Разрешен в США:

Нет данных

Вождение авто:

Нет данных

Грудным детям:

Нет данных

Кормящим:

Нет данных

Беременным:

Нет данных

Инструкция по применению

Загальна характеристика

міжнародна непатентована назва: Other plasma protein fractions;

основні властивості лікарської форми: Білкова фракція плазми крові людини. Біостимулюючий препарат з вираженою протизапальною дією, підвищує загальний неспецифічний імунітет організму. Порошок білого кольору з жовтуватим відтінком, без запаху, гігроскопічний.

Склад

діючі речовини: не більше 25% альбуміну та не менше 75% а, β - глобулінів.

Допоміжні речовини: глюкоза (стабілізатор), кислота соляна, натрію гідроокис, вода для ін'єкцій.

Форма випуску

Ліофілізований порошок по 0,5г у флаконах № 10.

Код АТС. В05А А02. Кровозамінники і білкові фракції плазми крові.

Імунологічні та біологічні властивості

Біостимулюючий препарат з вираженою протизапальною дією, підвищує загальний не специфічний імунітет організму.

Показання для застосування

Препарат застосовують для лікування гострих та підгострих запальних процесів у гінекології (аднексити, перипараметрити, післяопераційні культити та інфільтрати), при спайках черевної порожнини внаслідок операцій (попереджує розвинення спаєчного процесу). Також полібіолін застосовують при попереково-крижових радикулітах, плекситах та невралгіях периферичної нервової системи, при хронічному повторному фурункульозі.

В педіатрії препарат застосовують для лікування хронічних форм пневмонії у віці від 6 місяців до 14 років в період загострення запального процесу в легенях.

Спосіб застосування та дози

Перед ін'єкцією ампули з препаратом витримують протягом 2 годин при температурі (20±2)°С.

Полібіолін безпосередньо перед застосуванням розчиняють у 5 мл 0,25% або 0,5% розчину новокаїну або 0,9% фізіологічного розчину.

Препарат вводять шприцем внутрішньом'язово у верхній зовнішній квадрант сідничного м'язу.

Дозування:

Дорослим та дітям від 10 до 14 років призначають щоденно по 5 мл препарату протягом 8-10 днів.

Дітям до 10 років по 3 мл (0,Зг) протягом 10 днів.

За необхідності, курс лікування може бути подовжений; при рецидиві захворювання курс лікування повторюють через місяць. Дозу встановлюють особисто.

Побічна дія

Введення полібіоліну може супроводжуватись загальними, місцевими реакціями. Загальні реакції характеризуються легкою слабкістю, нездужанням, інколи підвищенням температури до 37,5 °С.

Для місцевих реакцій характерна гіперемія та легкий біль у місці ін'єкції, які зникають через 1-2 дні. При наявності одночасно загальних та місцевих реакцій інтервал між попередньою та наступною ін'єкцією препарату рекомендується збільшити на 1 день. Наявність незначної місцевої реакції не потребує збільшення інтервалу між ін'єкціями.

Протипоказання

Полібіолін протипоказаний при декомпенсації серцевої діяльності та активному туберкульозі легенів, при підвищеній сенсибілізації до парентерального введення білків плазми крові. Гострі інфекційні захворювання, запальні процеси в гострій фазі. Протипоказано особам, які мали в анамнезі тяжкі алергічні реакції на введення препаратів крові людини.

Особливості застосування

Перед застосуванням необхідно зібрати анамнез на предмет білкової сенсибілізації. Розчинення препарату проводити безпосередньо перед введенням та здійснити його візуальну оцінку. При введенні дотримуватись правил асептики. Препарат використовувати за призначенням лікаря.

Перед застосуванням перевірити флакони на цілісність та пошкодження укупорки, маркування, змінення фізичних властивостей (вологість), термін придатності. Полібіолін безпосередньо перед застосуванням розчиняють в 5 мл 0,25% або 0,5% розчину новокаїну, або 0,9 % ізотонічному розчині натрію хлориду. Препарат повинен розчинятися протягом 10 хвилин. Не підлягає до застосування препарат у флаконах з порушеними цілісністю та маркуванням, а також при зміні фізичних властивостей (вологості), при закінченні терміну придатності, при неправильному зберіганні.

Умови зберігання та транспортування

При температурі від 10 до 20°С у сухому, захищеному від світла, та недоступному для дітей місці.

Препарат у відкупореному флаконі зберіганню не підлягає. Транспортувати усіма видами критого транспорту при температурі від 10 до 20°С.

Термін придатності

2 роки.

Препарат не можна використовувати після закінчення терміну придатності, який зазначений на упаковці.

Умови відпуску

За рецептом.

Пакування

По 0,5 г препарату у герметично закритому флаконі ємністю 20 мл. По 10 флаконів з препаратом разом з інструкцією про застосування вкладають у пачку з картону, на яку наклеюється етикетка.

Виробник

Обласний комунальний заклад "Станція переливання крові м.Дніпродзержинська".Адреса: 51925, м. Дніпродзержинськ, вул. Інститутська, 6, Дніпропетровська обл., Україна.