Медичний порталПрепаратиММiльгамма таблетки

Мiльгамма таблетки - инструкция, аналоги

Мiльгамма таблетки Солюфарм Фармацойтіше Ерцойгніссе ГмбХ, Німеччина. Германия

Мiльгамма таблетки Солюфарм Фармацойтіше Ерцойгніссе ГмбХ, Німеччина. Германия

Международное название:

Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or v

Тип:

Медичний препарат

Производитель:

Солюфарм Фармацойтіше Ерцойгніссе ГмбХ, Німеччина.

Страна производства:

Германия

Форма выпуска:

Міьгама росчин д/ин. по 2 мл в амп. №5
Мільгама таблетки, п/о, №30 (15х2)
Мільгама росчин д/ин. по 2 мл в амп. №10
Мільгама росчин д/ин. по 2 мл в амп. №25

Категория отпуска:

без рецепта

Дополнительноя информация

Оригинал/Дженерик:

Оригинал

Разрешен в России:

Да

Разрешен в ЕС:

Да

Разрешен в США:

Да

Вождение авто:

Противопоказаний нет

Грудным детям:

Не рекомендовано

Кормящим:

Не рекомендовано

Беременным:

Не рекомендовано

Инструкция по применению

Зміст інструкції 

Склад 

діючі речовини: 
Бенфотіамін 100 мг Піридоксину гідрохлорид 100 мг 
Інші інгредієнти: кремнію діоксид колоїдний безводний, целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, повідон К30, тальк, гліцериди довголанцюгові парціальні. 

Фармакологічні властивості 

Нейротропні вітаміни групи В чинять сприятливу дію на запальні та / або дегенеративних захворюваннях нервів і опорно-рухового апарату. Їх призначають для усунення дефіцитних станів, а у великих дозах мають знеболювальну дію, покращують кровообіг, нормалізують роботу нервової системи і процес кровотворення. 
Вітамін В1 є дуже важливою активною речовиною. Бенфотіамін, як жиророзчинний дериват вітаміну В1 (тіаміну), фосфорилюється в організмі з утворенням біологічно активних тіамінпірувату і тіамінтрифосфату. 
Тіамінтрифосфат як коензим бере участь у процесі вуглеводного обміну, є коензимом піруватдекарбоксилази, 2-оксоглютератдегідрогенази і транскетолази. У пентозо-фосфатному циклі тіамінпірувату бере участь у перенесенні альдегідних груп. 
Вітамін В6 в фосфорильованій формі (піридоксаль-5-фосфат) є коензимом ряду ферментів, які взаємодіють у загальному неокисному метаболізмі амінокислот. Через декарбоксилювання вони залучаються до утворення фізіологічно активних амінів (наприклад адреналіну, гістаміну, серотоніну, допаміну, тираміну), за допомогою трансамінування - до анаболічних і катаболічних процесах обміну, а також до різних процесів розщеплення і синтезу амінокислот. Вітамін В6 діє на 4 різних ділянках метаболізму триптофану. У процесі синтезу гемоглобіну вітамін В6 каталізує утворення α-аміно-β-кетоадинінової кислоти. 

Фармакокінетика 

Після перорального прийому бенфотіамін в незміненому вигляді потрапляє в тонкий кишечник, де відбувається його дефосфорилирование до 8-бензоїл тіаміну за допомогою фосфатаз у кишечнику. 8-бензоїл тіамін є жиророзчинних, тому має високу ступінь проникнення і всмоктується пропорційно дозі. Утворений 8-бензольний тіамін може пасивно проникати через клітини слизової оболонки і в незміненому вигляді надходити в кров без будь-якої значної трансформації тіаміну. 
Вітамін В6 і його похідні швидко всмоктуються у верхньому відділі ШКТ допомогою пасивної дифузії та екскретуються в межах 2-5 ч. У плазмі крові піридоксаль-5-фосфат і піридоксаль зв'язуються з альбуміном. Формою, яка транспортується, є піридоксаль. Для проходження через клітинну мембрану піридоксаль-5-фосфат, зв'язаний з альбуміном, гідролізується лужною фосфатазою у піридоксаль. 
На відміну від тіаміну для бенфотіаміна характерна кінетика насичення. Водорозчинний вітамін В1 а бсорбіруется в кишечнику незначно, тоді як біодоступність бенфотіаміна становить майже 100%. 
Крім того, бенфотіамін затримується в тканинах більш тривалий період. 

Показання 

Симптоматичне лікування захворювань нервової системи різного походження: неврит, невралгія, полінейропатія (діабетична, алкогольна та ін), міалгія, корінцеві синдроми, ретробульбарний неврит, герпетичні ураження (оперізувальний лишай та ін), парез лицьового нерва; системні неврологічні захворювання, зумовлені доведеним дефіцитом вітамінів В1, В6 і В12. 
застосування 
Всередину запиваючи достатньою кількістю рідини. При лікуванні полінейропатії рекомендована доза - по 1 таблетці Мільгами ® 3 рази на добу. У важких випадках і при гострому болю для швидкого підвищення рівня препарату в крові застосовують лікарську форму Мільгами ® для парентерального введення. 
Надалі для продовження терапії переходять на прийом препарату внутрішньо по 1 таблетці на добу щоденно. 
Курс лікування триває не менше 1 міс. 

Протипоказання 

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Дитячий вік, так як ефективність і безпека застосування препарату не встановлені. 
побічні ефекти 
Рідко - шкірні висипання, свербіж, диспептичні явища, шоковий стан. 
особливі вказівки 
Питання про застосування Мільгами ® у пацієнтів з гострою та тяжкою формою декомпенсованої серцевої недостатності вирішують індивідуально з урахуванням стану хворого. 
Пацієнтам з рідкісною спадковістю непереносимістю галактози, дефіцитом лактази або з порушенням всмоктування глюкози та галактози не слід призначати цей лікарський засіб. 

У період вагітності та годування груддю препарат призначають з обережністю. 

Діти.

Ефективність та безпека застосування препарату у дітей не встановлені. 

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Немає жодних застережень щодо призначення препарату водіям транспортних засобів і особам, які працюють з потенційно небезпечними механізмами. 

Взаємодії 

Піридоксин несумісний з препаратами, що містять леводопу, оскільки при одночасному застосуванні посилюється периферичне декарбоксилювання леводопи і, таким чином, знижується її антипаркінсонічну дію. 
Бенфотіамін несумісний з окислювальними і відновлюють сполуками: хлоридом ртуті, йодидом, карбонатом, ацетатом, таніном та іншими, а також з фенобарбіталом натрію, рибофлавіном, бензилпенициллином, глюкозою і метабісульфітом, оскільки інактивується в їх присутності. Мідь прискорює розпад бенфотіаміна; крім того, тіамін втрачає свою дію при збільшенні рН 3. 

Передозування 

Проявляється посиленням вираженості симптомів побічної дії препарату. Невідкладна допомога полягає в промиванні шлунку та застосуванні активованого вугілля (при прийомі всередину). Проводять симптоматичне лікування. 

Умови зберігання 

При температурі не вище 25 ° С.

Виробник

Солюфарм Фармацойтіше Ерцойгніссе ГмбХ, Німеччина.

Місцезнаходження

Індустріштрассе, 3, 34212 Мелсунген, Німеччина.

Аналоги препарата: Мiльгамма таблетки