Кипферон - инструкция, аналоги

Кипферон ТОВ Альфарма, Росія Россия

Кипферон ТОВ Альфарма, Росія Россия

Тип:

Медичний препарат

Производитель:

ТОВ Альфарма, Росія

Страна производства:

Россия

Форма выпуска:

Кипферон суппозиторії ваг / рект n10

Категория отпуска:

без рецепта

Дополнительноя информация

Оригинал/Дженерик:

Нет данных

Разрешен в России:

Да

Разрешен в ЕС:

Нет данных

Разрешен в США:

Нет данных

Вождение авто:

Противопоказаний нет

Грудным детям:

Противопоказаний нет

Кормящим:

Не рекомендовано

Беременным:

Противопоказаний нет

Инструкция по применению

Склад і форма випуску

Кипферон супозиторій містить:

комплексний іммуноглобуліновий препарат (КІП) - 60 мг, інтерферон альфа-2 людський рекомбінантний 500 тис.МЕ;

допоміжні речовини: жир; парафін; емульгатор;

10 шт. в упаковці.

Фармакологічна дія

Кипферон поєднує антихламідійний дію специфічних антитіл, що містяться в КВП, і антибактеріальний, противірусний, протизапальний та імуномодулюючу дію рекомбінантного інтерферону альфа-2.

В кіпі містяться специфічні антитіла проти герпесвирусов, ротавірусів, хламідій, стафілококів, підвищена концентрація антитіл до ентеробактеріями, і іншим патогенним мікроорганізмам. Він також має імуномодулюючу дію.

Рекомбінантний a-2 інтерферон інгібує внутрішньоклітинні стадії розвитку вірусів, хламідій, рикетсій, діє на бактерії, володіє іммунокоррегірующіх і протипухлинною властивостями, стимулює антибактеріальний, антивірусний і антипротозойний імунітет.

показання

Урогенітальний хламідіоз (лікування) у жінок (в т.ч. з проявами дисбактеріозу піхви, вульвовагініту, цервіциту шийки матки, ерозії шийки матки) на тлі загальноприйнятої антибіотикотерапії.

Неспецифічні запальні захворювання, герпес, вірусні (ретровірусних) і бактеріальні (сальмонельоз, дизентерія, коллі-інфекція) кишкові інфекції у дорослих і дітей; часті запальні захворювання респіраторного тракту, рецидивуючий бронхіт, пневмонія; дисбактеріоз піхви і кишечника різного походження; вірусні гепатити B, C і А у дітей; при підготовці до планових гінекологічним і інших операціях (для профілактики інфекційних ускладнень.)

Спосіб застосування та дози

Супозиторії Кипферон вводять глибоко інтравагінально (до контакту з заднім склепінням піхви і шийкою матки) по 1-2 свічки в залежності від вираженості захворювання 2 рази на день. Тривалість лікування становить в середньому 10 днів.

При наявності ерозії шийки матки застосування препарату продовжують до її епітелізації. При необхідності курс лікування може бути повторений

У дітей Кипферон супозиторії використовують з урахуванням змісту рекомбінантного альфа-2 інтерферону в добової дозі 500 000 ME (1 суппоз.), Вагінально або ректально, в один прийом, курс лікування - 10 днів. У дівчаток зі стертими клінічними формами хламидийного вульвовагініту і без клінічних проявів запального процесу матки та її придатків, хламідійної інфекції сечовивідних шляхів, респіраторного хламідіозу лікування проводять тільки на тлі вагінального і перорального прийому еубіотиків, в інших випадках лікування хламідіозу у дітей кіпферон супозиторіями поєднують з призначенням антибіотиків і еубіотиків.

побічні реакції

не зареєстровано.

умови зберігання

Зберігати в сухому темному місці при температурі від 6 до 8 ° С при вологості не більше 70%.

Термін придатності - 1 рік.

Аналоги препарата: Кипферон