Медичний порталПрепаратиККетопрофен

Кетопрофен - инструкция, аналоги

Кетопрофен ВетПром, АД, Болгарія Болгария

Кетопрофен ВетПром, АД, Болгарія Болгария

Международное название:

Ketoprofen

Тип:

Медичний препарат

Производитель:

ВетПром, АД, Болгарія

Страна производства:

Болгария

Форма выпуска:

Кетопрофен гель, 25 мг / г по 50 г у тубах
Кетопрофен капсули прот. / Д. по 100 мг №10
Кетопрофен капсули прот. / Д. по 200 мг №10
Кетопрофен-Кредофарм повна інформація

Категория отпуска:

без рецепта

Похожие ТМ:

- Кетонал

- Форт

- Фастум Гель

Дополнительноя информация

Оригинал/Дженерик:

Нет данных

Разрешен в России:

Да

Разрешен в ЕС:

Нет данных

Разрешен в США:

Нет данных

Вождение авто:

Противопоказаний нет

Грудным детям:

Не рекомендовано

Кормящим:

Не рекомендовано

Беременным:

Не рекомендовано

Инструкция по применению

Зміст інструкції

Склад лікарського засобу

діюча речовина: ketoprofen;

1 г гелю містить кетопрофену 25 мг;

допоміжні речовини: карбомер, етанол (96 %), троламін, метилпарагідроксибензоат (Е 218), вода очищена.

Лікарська форма

Гель для зовнішнього застосування.

Назва і місцезнаходження виробника

«ВетПром» АД.

Болгарія, м. Радомир, вул. Отец Паісій № 26.

Фармакотерапевтична група.

Нестероїдні протизапальні засоби для місцевого застосування.

Код АТС М02А А10.

Кетопрофен сприяє швидкому зменшенню поверхневих запальних процесів суглобів, сухожиль, зв’язок і м’язів. Завдяки застосуванню відповідного носія діючої речовини забезпечується глибоке проникнення лікарського засобу до зони ураження без виникнення генералізованих побічних явищ. Препарат не спричиняє явищ звикання.

Всмоктування препарату, нанесеного на шкіру, в загальний кровотік проходить дуже повільно. Навіть нанесення від 50 до 150 мг кетопрофену на шкіру призводить до того, що концентрація діючої речовини в плазмі крові досягає лише 0,08 - 0,15 мкг/мл через 5 - 8 годин.

Показання для застосування .

Біль і запалення в суглобах, зв'язках, сухожиллях і м'язах.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Ушкодження шкіри, висипання, екзема, травми шкіри, шкірні інфекції. Період вагітності і годування груддю. Дитячий вік до 15 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні

Гель не слід наносити на уражену поверхню шкіри (екзема, відкрита або інфікована рана, дерматит в ексудативній фазі). Слід уникати потрапляння гелю на слизові оболонки, в очі та на шкіру навколо очей.

Не слід застосовувати під оклюзивними пов'язками, на великих ділянках шкіри. Слід уникати впливу прямого сонячного випромінювання (включаючи випромінювання у солярії) під час лікування кетопрофеном та протягом 2 тижнів після його закінчення.

З обережністю застосовувати хворим із супутньою серцевою недостатністю, порушеннями функції печінки та нирок.

Якщо Кетопрофен, гель, необхідно втирати у шкіру протягом тривалого часу, слід застосовувати хірургічні рукавички.

Після кожного нанесення гелю слід ретельно вимити руки.

Застосування в період вагітності або годування груддю

Не застосовують.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Не впливає.

Діти

Не застосовують.

Спосіб застосування та дози

Для зовнішнього застосування.

Гель наносять (3 - 5 см або більше залежно від пошкодження) на шкіру 1 - 2 рази на день, масажують до повного всмоктування.

Тривалість лікування лікар визначає індивідуально, але застосовувати не більше 10 діб.

Передозування

При місцевому застосуванні передозування є малоймовірним. Якщо нанесено забагато гелю, можуть спостерігатися подразнення, еритема і свербіж.

Лікування: ретельно промити поверхню шкіри проточною водою.

Побічні ефекти

З боку шкіри: еритема, печіння, свербіж, транзиторний дерматит легкого ступеня, контактна екзема, кропив’янка, утворення гнійників і пухирів; були повідомлення про виникнення тяжкого контактного дерматиту внаслідок незадовільних гігієнічних умов та інсоляції, а також фотосенсибілізація.

Повідомлялось про окремі випадки системних реакцій.

З боку дихальної системи: у пацієнтів з гіперчутливістю до ацетилсаліцилової кислоти або її похідних кетопрофен може спричинювати напад бронхіальної астми.

З боку травного тракту: нудота, блювання, діарея або запор (при тривалому застосуванні).

З боку сечовидільної системи: є повідомлення про погіршення функції нирок у пацієнта з хронічною нирковою недостатністю після застосування Кетопрофену, гелю. В поодиноких випадках зустрічається інтерстиціальний нефрит.

Побічні ефекти, спричинені застосуванням кетопрофену, зазвичай послаблюються після припинення застосування препарату.

Застосування кетопрофену слід припинити, якщо у місці нанесення гелю виникають ураження шкіри або будь-які інші небажані реакції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Кетопрофен може мінімальною мірою гальмувати виведення метотрексату і солей літію та зменшувати ефект дії деяких діуретиків, наприклад, тіазидів і фуросеміду.

Не рекомендується одночасне застосування інших лікарських форм для місцевого застосування, що містять кетопрофен або інші нестероїдні протизапальні засоби. При одночасному застосуванні ацетилсаліцилової кислоти і кетопрофену зв`язування кетопрофену з білками плазми зменшується. Одночасне застосування пробенециду та кетопрофену призводить до зниження плазмового кліренсу кетопрофену та ступеня його зв’язування з білками. Кетопрофен, як і інші нестероїдні протизапальні засоби, знижує виведення метотрексату, що призводить до підвищення його токсичності.

Взаємодія з іншими лікарськими препаратами і вплив на їх виведення є незначними.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі 15 - 25 °С в приміщенні, ізольованому від джерел тепла і безпосереднього сонячного світла.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 50 г у тубах алюмінієвих; по 1 тубі в картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Аналоги препарата: Кетопрофен

Совпадает код АТС и состав:

- Кетонал

- Форт

- Фастум Гель