Медичний порталПрепаратиІІнтробіон-інтерферон-альфа-2b

Інтробіон-інтерферон-альфа-2b - инструкция, аналоги

Інтробіон-інтерферон-альфа-2b Фармстандарт - Біолік, ПАТ, м.Харків, Україна Украина

Інтробіон-інтерферон-альфа-2b Фармстандарт - Біолік, ПАТ, м.Харків, Україна Украина

Международное название:

Interferon alfa-2b

Тип:

Медичний препарат

Производитель:

Фармстандарт - Біолік, ПАТ, м.Харків, Україна

Страна производства:

Украина

Форма выпуска:

Інтробіон Інтерферон альфа-2b порошок ліоф. по 1 млн мо в амп. № 10
Інтробіон Інтерферон альфа-2b порошок ліоф. по 100 000 МО в амп. № 10
Інтробіон Інтерферон альфа-2b порошок ліоф. по 100 000 мо під флак. № 10
Інтробіон Інтерферон альфа-2b порошок ліоф. по 18 млн мо під флак. № 1
Інтробіон Інтерферон альфа-2b порошок ліоф. по 3 млн МО в амп. № 10
Інтробіон Інтерферон альфа-2b порошок ліоф. по 5 млн мо в амп. № 10

Категория отпуска:

без рецепта

Дополнительноя информация

Оригинал/Дженерик:

Дженерик

Разрешен в России:

Да

Разрешен в ЕС:

Да

Разрешен в США:

Да

Вождение авто:

Противопоказаний нет

Грудным детям:

Не рекомендовано

Кормящим:

Не рекомендовано

Беременным:

Не рекомендовано

Инструкция по применению

Зміст інструкції

Загальна характеристика:

основні властивості лікарської форми: препарат Інтроферобіон Інтерферон альфа-2b - лікарська форма інтерферону альфа-2b рекомбінантного, синтезованого клітинами кишкової палички на основі гену, що кодує продукт, ідентичний альфа-2b інтерферону людини, з використанням фагозалежної генно-інженерної біотехнології. Біологічна активність препарату вимірюється у Міжнародних одиницях. Питома активність складає не менше 2-108 МО в 1 мг інтерферону альфа-2b рекомбінантного. Випускають препарат у вигляді ліофілізату.

Сухий препарат - білий аморфний порошок із залишковою вологістю не більше 5 %, добре розчинний в дистильованій воді. Розчин прозорий, не опалесцює, рН 6,0-7,5, стерильний.

Склад :

діюча речовина: інтерферон альфа-2b рекомбінантний, активність у кожній ампулі або флаконі 100 тис. МО, 1 млн. МО, 3 млн. МО, 5 млн. МО, 6 млн. МО, 9 млн. МО, 18 млн. МО;

допоміжні речовини в складі препарату в кожній ампулі або флаконі: натрію хлорид – 5,0 мг, маніт – 75,0 мг, альбумін людини 10 % – 5,0 мг, поліетиленгліколь 6000 – 0,1 мг, динатрію фосфат додекагідрат – 2,0 мг.

Форма випуску.

Ліофілізат в ампулах або флаконах.

Код АТС: L03AB05.

Імунобіологічні властивості. Препарат, як і природний лейкоцитарний інтерферон, має три основні види біологічної активності: імуномодулюючу, антивірусну та протипухлинну.

Механізм дії препарату заснований на тому, що інтерферон, зв'язуючись з відповідними рецепторами клітин організму, індукує комплекс внутрішньоклітинних механізмів, що приводить до появи ферментів, які запобігають реплікації вірусів, збільшують фагоцитарну активність макрофагів, специфічну цитотоксичність Т-клітин та NK (Natural Killers) до клітин-мішенів, інгібують проліферацію метастазуючих клітин.

Показання до застосування

Застосовують у комплексної терапії дорослих та дітей при:

гострому та хронічному вірусному гепатиті В (середньо тяжкі та тяжкі форми);хронічному вірусному гепатиті С (у дорослих) - монотерапія або у комбінації з рибавірином.гострих вірусних, бактеріальних і змішаних інфекціях, в тому числі у новонароджених;гострих і хронічних септичних захворюваннях вірусної і бактеріальної природи, включаючи дисиміновані форми гострого і хроніосепсису;герпетичних інфекціях різної локалізації: оперізуючий лишай, множинні шкірні герпетичні висипання; генітальна герпетична інфекція; герпетичні кератокон'юнктивіти і кератоувеїти та інші:хронічному урогенітальному хламідіозі;папіломатозі гортані;злоякісних пухлинах: меланомі шкіри і ока; раку нирки, сечового міхура; яєчнику, молочної залози; саркомі Капоші, мієломній хворобі;гемобластозах: хронічній мієлоїдній лейкемії, волосатоклітинній лейкемії, неходжкінській злоякісній лімфомі;ураженнях нервової системи з моно- та полірадикулярними больовими синдромами;розсіяному склерозі.

Спосіб застосування та дози .

Розчин препарату вводять внутрішньом'язово, підшкірно, внутрішньовенно, ендолімфально, внутрішньочеревинно, внутрішньоміхурово, ректально, парабульбарно, інтраназально. Для розчину використовують воду для ін'єкцій, якщо вміст ампули розчиняють (флакону) треба розчинити в 1 мл використовують якщо в більшому об'ємі - використовують фізіологічний розчин.

Гострий вірусний гепатит В:

Хронічний вірусний гепатит В:

Гостра респіраторна вірусна інфекція у дітей, в тому числі у новонароджених:

Гостра респіраторна вірусна інфекиія (в тому числі грип) у дорослих:

Гострий діарейний синдром у новонароджених:

ректально у вигляді щоденних мікроклізмочок, що містять по 100 тис. МО, протягом 3-7 днів.

Гострі кишкові інфекиії у дітей раннього віку з явищами гіпокоагуляцїі:

Гнійно-септичні захворювання, перитоніт, множинні абсцеси черевної порожнини:

Герпетичні інфекції:

Хронічний урогенітальний хламідіоз:

Лікування хворих на урогенітальний хламідіоз проводиться в два етапи:

1-ий етап - підготовчий, який включає використання ентеросорбенту, полівітамінних препаратів у терапевтичних дозах на протязі двох тижнів. З десятого дня призначається імунотропний препарат тималін по 10 мг внутрішньом'язово ввечері через день, на курс - п'ять ін'єкцій.

2-ий етап - основний, під час якого проводиться базисна терапія антибактеріальними засобами за такою схемою: перший антибіотик на протязі 5 днів; після перерви, що тривала 7 днів, хворим призначається другий антибіотик на протязі 10 днів. Під час перерви та по закінченні курсу антибактеріальної терапії призначається Інтроферобіон Інтерферон альфа-2b по 1 млн. МО внутрішньом'язово один раз на добу ввечері, всього десять ін'єкцій на курс. Під час прийому антибактеріальних засобів необхідно використовувати протигрибкові препарати (ністатин, флуконазол, клотримазол, кетоконазол) та гепатопротектори (на основі сілімаріну, есенціальних фосфоліпідів, тощо) в терапевтичних дозах.

Ураження нервової системи з моно- та полірадикулярними больовими синдромами

Розсіяний склероз:

Злоякісні пухлини:

Гемобластози:

Побічна дія . Ін'єкційне введення препарату Інтроферобіон Інтерферон альфа-2b, як і всіх інших препаратів альфа-інтерферону, у більшості випадків супроводжується грипоподібним синдромом, що характеризується підвищенням температури тіла, ознобом, головним і м'язовим болем, болем у суглобах, млявістю. Ці побічні ефекти є дозозалежними і, як правило, мають місце тільки в перші дні лікування, потім слабшають і проходять. Ці симптоми можуть бути куповані або значно зменшені призначенням парацетамолу в дозі 0,5-1 г за 30-40 хв. до ін'єкції.

При тривалих курсах іноді спостерігається лейко- та тромбоцитопенія, що усувається зменшенням дози.

Протипоказання .

Підвищена чутливість до інтерферону альфа-2b або до інших компонентів препарату, вагітність (загроза зриву).

Пакування.

По 18 млн. МО, або 9 млн. МО, або 6 млн. МО, у флаконі № 1; по 5 млн. МО у ампулі або у флаконі №5 або № 10; по 1 млн. МО або 3 млн. МО у ампулі або флаконі № 10; по 100 тис МО у ампулі або у флаконі № 10.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі від 2 до 8 °С. Розчин препарату для ін'єкцій використовують негайно; для інтраназального застосування - розчин слід використати протягом 1 доби за умови зберігання його в холодильнику від 2 до 8 °С.

Термін придатності.

3 роки.

Виробник:

ПАТ «ФАРМСТАНДАРТ-БІОЛІК».

Адреса:

61070, Україна, м. Харків, Помірки, тел. (057) 700-34-65.

У випадку побічної дії після застосування МІБП (медичного імунобіологічного препарату) необхідно направити термінове повідомлення до:

Департаменту контролю якості медичних послуг, регуляторної політики та санітарно-епідемічного благополуччя МОЗ України (01021, м. Київ, вил. М. Грушевського, 7, тел. (044) 253-61-94);

ДП «Державний експертний центр МОЗ України» (03151, м. Київ, вул. Ушинського, 40, тел. (044)-393-75-86), та на адресу підприємства-виробника.

Аналоги препарата: Інтробіон-інтерферон-альфа-2b