Імуно-Тон - инструкция, аналоги

Імуно-Тон Галичфарм, ПАТ, м.Львів, Україна Украина

Імуно-Тон Галичфарм, ПАТ, м.Львів, Україна Украина

Международное название:

Comb drug

Тип:

Медичний препарат

Производитель:

Галичфарм, ПАТ, м.Львів, Україна

Страна производства:

Украина

Форма выпуска:

Імуно-Тон сироп по 200 мл у флак.
Імуно-Тон сироп по 100 мл у бан.

Категория отпуска:

без рецепта

Дополнительноя информация

Оригинал/Дженерик:

Нет данных

Разрешен в России:

Да

Разрешен в ЕС:

Нет данных

Разрешен в США:

Нет данных

Вождение авто:

Не рекомендовано

Грудным детям:

Не рекомендовано

Кормящим:

Не рекомендовано

Беременным:

Не рекомендовано

Инструкция по применению

Склад лікарського засобу

діючі речовини: 5 мл сиропу містить елеутерокока екстракту рідкого (1:1) 0,98 г, кореневищ з коренями ехінацеї пурпурової настоянки (1:1) 0,47 г, звіробою настоянки (1:5) 0,49 г;

допоміжні речовини: сироп цукровий.

Лікарська форма.

Сироп.

Рідина від жовто-коричневого до червоно-коричневого кольору. У процесі зберігання допускається наявність осаду.

Назва та місцезнаходження виробника

АТ «Галичфарм», Україна, 79024, м. Львів, вул. Опришківська, 6/8.

Фармакотерапевтична група.

Імуностимулятори. Код АТС L03A X15**.

Імуно-тон® виявляє комбіновану адаптогенну та імуностимулюючу дію, яка обумовлена властивостями біологічно активних речовин ехінацеї, елеутерокока та звіробою. Імуно-тон® підвищує природні захисні сили організму в екстремальних умовах проти дії несприятливих факторів навколишнього середовища (в тому числі переохолодження), а також після перенесених тяжких захворювань; стимулює імунну систему, виявляє м’який тонізуючий ефект на центральну нервову систему. Імуно-тон® має виражену радіопротекторну, стресопротекторну, антидепресантну, протизапальну, актопротекторну (антиоксидантну та антигіпоксичну) дію.

Імуно-тон® оптимізує енергетичні затрати вуглеводно-фосфорного обміну у тканинах (збільшується синтез вуглеводів, при цьому синтез жирів гальмується і підвищується їх утилізація), збільшує синтез білка, підвищує розумову та фізичну працездатність, знижує втомлюваність при психоемоційних та фізичних навантаженнях.

Імуномодулюючий ефект обумовлений стимуляцією переважно клітинного імунітету, збільшенням кількості Т-лімфоцитів, підвищенням фагоцитарної активності лейкоцитів, вивільнення деяких цитокінів.

Показання для застосування .

Астенічний та імунодефіцитний стан при хронічних рецидивуючих запальних захворюваннях, стан після оперативних втручань та антибіотикотерапії, цитостатичної, імунодепресивної, променевої терапії; великі фізичні та розумові навантаження; фізична та психоемоційна перевтома. Підвищення резистентності до екстремальних факторів навколишнього середовища (у тому числі переохолодження), профілактика застудних захворювань та грипу.

Належні заходи безпеки при застосуванні

У період застосування препарату Імуно-тон® пацієнтам слід уникати тривалого перебування на сонячному світлі, відмовитися від відвідування соляріїв у зв’язку з ризиком розвитку шкірних реакцій, пов’язаних із фотосенсибілізацією.

При необхідності хірургічних операцій застосування препарату необхідно відмінити не менш ніж за 5 днів до операції.

Препарат містить цукровий сироп, тому хворі на цукровий діабет перед застосуванням препарату повинні проконсультуватися з лікарем.

Особливі застереження

У зв’язку з можливістю розвитку алергічних реакцій Імуно-тон® потрібно з обережністю застосовувати хворим на бронхіальну астму, атопічний дерматит, алергічні риніти, а також хворим з дисфункцією печінки.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Застосування препарату під час вагітності протипоказане. Препарат не призначають у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Слід утримуватись від керування транспортними засобами та діяльності, яка потребує підвищеної уваги та швидкості психомоторних реакцій.

Діти

Препарат протипоказаний для застосування дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози .

Дорослим і дітям віком від 12 років призначають по 2-3 чайні ложки (10 – 15 мл) 2 рази на день (у першій половині дня, після їди). Можливе застосування сиропу з чаєм, коктейлями, молоком та іншими напоями. Тривалість курсу лікування – 7-10 днів.

Для профілактики застудних захворювань та грипу Імуно-тон®  призначають по 1 чайній ложці (5 мл) 2 рази на день (у першій половині дня, після їди), протягом 5-7 днів.

Передозування .

Нудота, блювання, безсоння, гіперглікемія, алергічні шкірні реакції. При значній вираженості вказаних явищ слід промити шлунок, призначити антигістамінні препарати.

Побічні ефекти .

Зазвичай Імуно-тон® добре переноситься. Ехінацея пурпурова, яка входить до складу препарату, може спричиняти реакції гіперчутливості у вигляді тяжкого дихання, запаморочення або зниження кров’яного тиску. При застосуванні препарату можливі:

При тривалому застосуванні можуть розвиватися явища пригнічення функції імунної системи.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Знижує снодійні і пригнічуючі центральну нервову систему ефекти хлоралгідрату, барбітуратів, аміназину, послаблює деякі ефекти адреналіну, саліцилату натрію. Препарат може потенціювати ефекти алкоголю, психостимулюючих та гіпотензивних лікарських засобів центральної дії. Не рекомендується сумісне застосування з імунодепресантами через зниження їх ефективності, а також призначення хворим з майбутньою трансплантацією органів, яким показане лікування імунодепресантами. У випадку сумісного застосування з антидепресантами виникає імовірність розвитку побічних ефектів.

Препарат не слід призначати одночасно з інгібіторами протеаз, нуклеозидними інгібіторами зворотньої транскриптази, непрямими антикоагулянтами, циклоспорином, пероральними контрацептивними засобами, дигоксином, теофіліном, протисудомними препаратами, інгібіторами зворотного захоплення серотоніну, суматриптаном, кортикостероїдами.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання.

В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС.

Упаковка.

По 100 мл у скляні банки чи флакони або по 200 мл у флакони скляні.

Категорія відпуску.

Без рецепта.