Медичний порталПрепаратиГГрипол-нео

Грипол-нео - инструкция, аналоги

Грипол-нео Петровакс фарм НУО (Росія) Россия

Грипол-нео Петровакс фарм НУО (Росія) Россия

Международное название:

Influenza, inactivated, splitvirus or surface anti

Тип:

Медичний препарат

Производитель:

Петровакс фарм НУО (Росія)

Страна производства:

Россия

Форма выпуска:

Грипол Нео суспензія д / введ. в / м і п / к по 0,5 мл (1 доза) в шпр. №1
Грипол Нео суспензія д / введ. в / м і п / к по 0,5 мл (1 доза) в шпр. №1

Категория отпуска:

без рецепта

Дополнительноя информация

Оригинал/Дженерик:

Нет данных

Разрешен в России:

Да

Разрешен в ЕС:

Нет данных

Разрешен в США:

Нет данных

Вождение авто:

Нет данных

Грудным детям:

Нет данных

Кормящим:

Противопоказаний нет

Беременным:

Противопоказаний нет

Инструкция по применению

склад:

1 доза препарату Грипол Нео (0,5 мл суспензії) містить:

Гемаглютиніну епідемічно актуальних штамів вірусів грипу підтипу А (H3N2) - 5 мкг;

Гемаглютиніну епідемічно актуальних штамів вірусів грипу підтипу А (H1N1) - 5 мкг;

Гемаглютиніну епідемічно актуальних штамів вірусів грипу типу В - 5 мкг;

Полиоксидония - 500 мкг;

Додаткові інгредієнти: фосфатно-сольовий буфер.

Опис лікарської форми

Безбарвна або з жовтуватим відтінком злегка опалесцирующая рідина.

характеристика

Вакцина грипозна трівалентная інактивована суб'едінічная ад'ювантна являє собою протективного антигени (гемаглютинін і нейрамінідазу), виділені з вірусів грипу типів А і В, вирощених в перещеплюваної клітинної лінії нирки ссавця Madin-Darby Canine Kidney (MDCK), пов'язані з водорозчинним високомолекулярним іммуноадьювантів Поліоксидоній ® (МНН - Азоксімера бромід). Антигенний склад вакцини змінюється кожен рік відповідно до епідемічної ситуацією та рекомендаціями ВООЗ та ЄС на поточний епідемічний сезон.

Фармакологічна дія

Фармакологічна дія - імуностимулюючу.

Фармакодинамика

Вакцина викликає формування високого рівня специфічного імунітету проти грипу. Захисний ефект після вакцинації, як правило, настає через 8-12 днів і зберігається до 12 міс. Захисні титри антитіл до вірусів грипу після вакцинації осіб різного віку визначаються у 83-98% вакцинованих.

Включення в вакцинний препарат иммуномодулятора Поліоксидоній ®, що володіє широким спектром іммунофармакологіческіх дії, забезпечує збільшення імуногенності і стабільності антигенів, дозволяє підвищити імунологічну пам'ять, істотно знизити прищепну дозу антигенів, підвищити стійкість організму до ГРВІ за рахунок корекції імунного статусу.

Показання препарату Гриппол Нео

Специфічна профілактика грипу у дітей з трирічного віку, підлітків і дорослих без обмеження віку.

Контингенти, що підлягають щепленням. Вакцина особливо показана:

Особам з високим ризиком виникнення ускладнень у разі захворювання грипом:

часто хворіють на ГРЗ, що страждають хронічними соматичними захворюваннями, в т.ч. хворобами і пороками розвитку ЦНС, серцево-судинної та бронхо-легеневої систем (в т.ч. на бронхіальну астму), хронічними захворюваннями нирок; цукровим діабетом, хворобами обміну речовин, аутоімунними захворюваннями, алергічними захворюваннями (в т.ч. з алергією на курячий білок); хронічною анемією, вродженим або придбаним імунодефіцитом; ВІЛ-інфікованим;

особам похилого віку.

Особам, по роду професії мають високий ризик захворювання або зараження ним інших осіб: медпрацівникам, працівникам освітніх установ, сфери соціального обслуговування, транспорту, торгівлі, міліції, військовослужбовцям та ін.

протипоказання

алергічні реакції на компоненти вакцини;

гострі інфекційні та неінфекційні захворювання, загострення хронічних захворювань є тимчасовими протипоказаннями для проведення щеплень (планові щеплення проводяться через 2-4 тижнів після одужання або в період ремісії).

При неважких ГРВІ, гострих кишкових захворюваннях і ін. Вакцинацію проводять відразу після нормалізації температури.

Застосування при вагітності та годуванні грудьми

Досвід застосування грипозних інактивованих вакцин показує, що вакцинація не має тератогенної або токсичної дії на плід. Рішення про вакцинацію вагітних повинно прийматися лікарем індивідуально з урахуванням ризику зараження грипом і можливих ускладнень грипозної інфекції. Найбільш безпечна вакцинація в II і III триместрах. Годування груддю не є протипоказанням для вакцинації.

побічні дії

Вакцина є високоочищеним препаратом, добре переноситься. Місцеві і загальні реакції на введення вакцини, як правило, відсутні.

Рідко у місці введення можуть розвинутися реакції у вигляді хворобливості, набряку та почервоніння шкіри. У окремих осіб можливі загальні реакції у вигляді нездужання, головного болю, підвищення температури. Зазначені реакції зазвичай зникають самостійно через 1-2 дні. Вкрай рідко, як і при будь-якій іншій вакцинації, можуть спостерігатися алергічні реакції, міалгія, невралгія, неврологічні розлади.

взаємодія

Вакцина Гриппол Нео може застосовуватися одночасно з іншими вакцинами (за винятком антирабічних). При цьому повинні враховуватися протипоказання до кожної з застосовуваних вакцин; препарати слід вводити в різні ділянки тіла різними шприцами.

Вакцина може вводитися на тлі базисної терапії основного захворювання. Вакцинація пацієнтів, які отримують імуносупресивну терапію, може бути менш ефективною.

Спосіб застосування та дози

В / м або п / к (глибоко) в верхню третину зовнішньої поверхні плеча (в дельтоподібний м'яз) у дозі 0,5 мл одноразово.

Вакцинація проводиться щорічно в осінньо-зимовий період. Можлива вакцинація на початку епідемічного підйому захворюваності на грип.

Перед застосуванням вакцину слід витримати до кімнатної температури і добре струснути.

Хворим з імунодефіцитом і які отримують імуносупресивну терапію можливе введення вакцини дворазово по 0,5 мл з інтервалом 4 нед.

Запобіжні заходи

Не вводити в / в.

У кабінетах, де проводиться вакцинація, необхідно мати засоби протишокової терапії.

Вакцинований повинен знаходитися під наглядом медпрацівника протягом 30 хв після імунізації.

особливі вказівки

В день щеплення вакцініруемих повинні бути оглянуті лікарем (фельдшером) з обов'язковою термометрією. При температурі вище 37,0 ° C вакцинацію не проводять.

Нe придатний до застосування препарат в ампулах, флаконах, шприцах з порушеною цілісністю або маркуванням, при зміні фізичних властивостей (кольору, прозорості), минулому терміні придатності, порушенні вимог до умов зберігання.

Транспортування - всіма видами критого транспорту відповідно до СП 3.3.2.1248-03 в светонепроніцаемих контейнерах при температурі від 2 до 8 ° C, в умовах, що виключають заморожування. Допускається транспортування при температурі до 25 ° C протягом 6 год.

Рекламації на невідповідність препарату за якістю, фізичним властивостям, фасування, пакування з обов'язковим зазначенням номера серії і дати виготовлення, направляти на адресу підприємства-виробника ТОВ ФК "Петровакс" і на адресу ФГУН Державний НДІ стандартизації та контролю медичних біологічних препаратів ім. Л.А. Тарасевича Росспоживнагляду.

Про випадки підвищеної реактогенності або розвитку поствакцинальних ускладнень слід повідомляти за телефоном (факсом) в ФГУН Державний НДІ стандартизації та контролю медичних біологічних препаратів ім. Л.А. Тарасевича (ФГУН ГИСК ім. Л.А. Тарасевича) з наступним поданням медичної документації за адресою: 119002, Москва, пep. Сівцев Вражок, буд. 41, тел. (499) 241-39-22, факс (499) 241-92-38.

Умови відпустки з аптек

За рецептом.

Умови зберігання препарату Гриппол Нео

В захищеному від світла місці, при температурі 2-8 ° C (Не заморожувати).

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності препарату Гриппол Нео

1 рік.