Медичний порталПрепаратиГГенферон-лайт-іб

Генферон-лайт-іб - инструкция, аналоги

Международное название:

Interferon alfa-2b

Тип:

Медичний препарат

Производитель:

ЗАТ «БІОКАД».

Страна производства:

Россия

Форма выпуска:

Генферон Лайт Іб супозиторії по 250000 мо № 10
Генферон Лайт Іб супозиторії по 125000 мо № 10

Категория отпуска:

без рецепта

Дополнительноя информация

Оригинал/Дженерик:

Нет данных

Разрешен в России:

Да

Разрешен в ЕС:

Нет данных

Разрешен в США:

Нет данных

Вождение авто:

Нет данных

Грудным детям:

Нет данных

Кормящим:

Нет данных

Беременным:

Не рекомендовано

Инструкция по применению

Склад і форма випуску

Супозиторії вагінальні / ректальні від білого до білого з жовтуватим відтінком кольору, циліндричної форми із загостреним кінцем.

1 супозиторій містить: інтерферон людський рекомбінантний альфа-2a - 250000 МО, 500000 МО або 1000000 МО, а також таурин 0,01 г і анестезин 0,055 г;

допоміжні речовини: "твердий жир", декстран 60 000, поліетиленоксид 1500, твін 80, емульгатор Т 2, натрію цитрат, кислота лимонна, вода очищена - достатня кількість до отримання супозиторія масою 1,65 г;

по 5 або 10 шт. в упаковці.

Фармакологічна дія

Генферон Лайт - комбінований препарат, дія якого обумовлена ​​вхідними в його склад компонентами. Має місцеву і системну дію.

Інтерферон альфа-2 має противірусну, антибактеріальну та імуномодулюючу дію. Під впливом інтерферону альфа-2 в організмі посилюється активність природних кілерів, Т-хелперів, фагоцитів, а також інтенсивність диференціювання В-лімфоцитів. Активізація лейкоцитів, які містяться в усіх шарах слизової оболонки, забезпечує їх активну участь у ліквідації первинних патологічних вогнищ і забезпечує поновлення продукції секреторного імуноглобуліну А.

Інтерферон альфа-2 також безпосередньо інгібує реплікацію і транскрипцію вірусів, хламідій.

Таурин, що входить до складу препарату, має регенеруючі, репаративні, мембрано-і Гепатопротективна, антиоксидантними, протизапальними властивостями.

Анестезин є місцевим анестетиком. Зменшує проникність клітинної мембрани для іонів натрію, витискає іони кальцію із рецепторів, розташованих на внутрішній поверхні мембрани, блокує проведення нервових імпульсів. Перешкоджає виникненню больових імпульсів у закінченнях чутливих нервів і їх проведенню по нервових волокнах.

Показання до застосування

Генферон Лайт застосовується у складі комплексної терапії інфекційно-запальних захворювань урогенітального тракту: генітальний герпес, хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз, рецидивуючий вагінальний кандидоз, гарднерельоз, трихомоніаз, папіломавірусна інфекція, бактеріальний вагіноз, ерозія шийки матки, цервіцит, вульвовагініт, бартолініт, аднексит, простатит , уретрит, баланіт, баланопостит. Профілактика та лікування грипу та ГРВІ у дорослих і дітей старше 14 років.

протипоказання

Індивідуальна непереносимість інтерферону та інших речовин, що входять до складу препарату.

Спосіб застосування та дози

При інфекційно-запальних захворюваннях урогенітального тракту у жінок. По 1 супозиторію (250 000 МО або 500 000 МО залежно від тяжкості захворювання) вагінально 2 рази на добу щодня протягом 10 днів. При затяжних формах 3 рази на тиждень через день по 1 супозиторію протягом 1-3 місяців.

При інфекційно-запальних захворюваннях у чоловіків. Ректально по 1 супозиторію (500 000 МО або 1000000 МО залежно від тяжкості захворювання) 2 рази на добу протягом 10 днів.

При перших ознаках захворювання Генферон Лайт вводять інтраназально протягом 5 днів по одній дозі (одне натискання на дозатор) у кожну ніздрю 3 рази в день (одна доза приблизно складає 50 000 МО інтерферону альфа-2b, добова не повинна перевищувати 500 000 МО).

При контакті з хворим на ГРВІ та / або при переохолодженні препарат вводять за вказаною схемою 2 рази на день протягом 5-7 днів. При необхідності профілактичні курси повторюють.

Застосування під час вагітності та лактації

Допускається застосування в другій половині вагітності, якщо користь від терапії, що перевищує можливий ризик для плоду.

побічні ефекти

Алергічні реакції, а саме шкірні висипання і свербіж. Дані явища оборотні і зникають через 72 години після припинення введення або зменшення дози.

Можуть так само спостерігатися явища, що виникають при застосуванні всіх видів інтерферону альфа-2, такі як озноб, підвищення температури, стомлюваність, втрата апетиту, м'язові і головні болі, болі в суглобах, пітливість, а також лейко-і тромбоцитопенія, але частіше вони зустрічаються при введенні дози понад 10 млн МО щодня.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Генферон Лайт найбільш ефективний у поєднанні з лікарськими засобами, (включаючи антибіотики та інші протимікробні препарати), застосовуваними для лікування урогенітальних захворювань. Рекомендується одночасно використовувати вітаміни Е і С, які посилюють ефект інтерферону. Ненаркотичні анальгетики та антихолінестеразні лікарські засоби посилюють дію анестезину. Анестезин знижує антибактеріальну активність сульфаніламідів.

умови зберігання

При температурі 2-8 ° C, зберігати в недоступному для дітей місці.

Термін придатності

2 роки.

Аналоги препарата: Генферон-лайт-іб