Медичний порталПрепаратиФФлюколд сироп

Флюколд сироп - инструкция, аналоги

Флюколд сироп Наброс Фарма Пвт. Лтд. Индия

Флюколд сироп Наброс Фарма Пвт. Лтд. Индия

Международное название:

Comb drug

Тип:

Медичний препарат

Производитель:

Наброс Фарма Пвт. Лтд.

Страна производства:

Индия

Форма выпуска:

Флюколд сироп по 25 мл у флак.
Флюколд сироп по 100 мл у флак.

Категория отпуска:

без рецепта

Дополнительноя информация

Оригинал/Дженерик:

Нет данных

Разрешен в России:

Да

Разрешен в ЕС:

Нет данных

Разрешен в США:

Нет данных

Вождение авто:

Не рекомендовано

Грудным детям:

Не рекомендовано

Кормящим:

Не рекомендовано

Беременным:

Не рекомендовано

Инструкция по применению

Основні фізико-хімічні властивості

порошок жовтого кольору, після розчинення у теплій воді – жовтого кольору з запахом лимону;

Склад

1 пакетик (саше) містить парацетамолу 750 мг; фенілефрину гідрохлориду 10 мг; аскорбінової кислоти 60 мг; 

допоміжні речовини: сахароза, натрію метилпарабен (Е 219), натрію пропілпарабен (Е 217), натрію сахарин, барвник хіноліновий жовтий (Е 104), аспартам (Е 951), кислота лимонна, порошок сушеного лимону, тринатрію цитрат. 

Форма випуску

Порошок для приготування розчину для перорального застосування.

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики. Код АТС N02B E51.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Фармакологічна активність препарату зумовлена властивостями парацетамолу, фенілефрину та аскорбінової кислоти, які входять до складу препарату. Парацетамол має аналгетичний, незначний антипіретичний ефект. Механізм дії пов‘язаний з інгібуванням синтезу простагландинів. Фенілефрин належить до групи симпатоміметиків, дія якого пов‘язана в першу чергу з прямою стимуляцією адренорецепторів і частково опосередковано через вивільнення норадреналіну. Має помірно виражену седативну та М-холіноблокуючу дію. Інгібує біологічні ефекти гістаміну: зменшує симптоми алергічного риніту, чихання, ринорею, подразнення у глотці. Аскорбінова кислота відіграє важливу роль у реалізації захисної функції організму від інфекції. 

Фармакокінетика.  Не вивчалась.

Показання для застосування

Симптоматичне лікування застуди і грипу, які супроводжуються головним болем, закладеністю носа, чханням, болем в горлі, підвищенням температури тіла.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та підліткам старше 12 років призначають один пакетик Флюколду® до 4 разів на день. Інтервал між прийомами не менше 4 годин. Не більше 4 пакетиків протягом 24 годин. Вміст пакетику розчинити у склянці води.

Курс лікування – не більше 3 днів.

Побічна дія

Побічні реакції парацетамолу трапляються дуже рідко, можуть виникати алергічні реакції, шкірний висип, свербіж, диспептичні явища, лейкопенія, нейтропенія, тромбоцитопенія, агранулоцитоз, панцитопенія.

Фенілефрину гідрохлорид може викликати підвищення кров‘яного тиску, головний біль, блювання. У рідких випадках можливе прискорення серцебиття, рефлекторна брадикардія.

Протипоказання . Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату, гіпертрофія передміхурової залози, дитячий вік до 12 років, алкоголізм, вагітність, тяжка артеріальна гіпертензія, виражена брадикардія, некомпенсована серцево-судинна недостатність, виражений атеросклероз, гострий панкреатит.

Передозування

Симптоми передозування парацетамолу: блідість, нудота, блювання, анорексія та біль у животі, пізніше (через 12 – 48 годин) з’являється ураження печінки. Може розвинутись гостра печінкова та ниркова недостатність з гострим некрозом канальців. Відзначалась також серцева аритмія. Передозування фенілефрину може викликати головний біль, підвищення тиску, рефлекторну брадикардію, нудоту та блювання.

Лікування. Промивання шлунка, прийом активованого вугілля, симптоматична терапія. призначення метіоніну та ацетилцистеїну.

Особливості застосування

З обережністю застосовувати Флюколд® для лікування пацієнтів з порушенням функції нирок і печінки, хворих на ішемічну хворобу серця, цукровий діабет, хворих похилого віку.

Лактація. Застосовувати лише у випадку, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для дитини, або слід припинити годування груддю.

Вплив на здатність керувати автомобілем або іншими механізмами.

Під час лікування Флюколдом® слід утримуватися від керування автомобілем або технікою, що потребує концентрації уваги.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Слід уникати одночасного застосування інших препаратів, призначених для симптоматичного лікування застуди і грипу, судинозвужувальних препаратів для лікування риніту, а також лікарських засобів, що містять парацетамол.

При одночасному застосуванні з Флюколдом® барбітуратів, трициклічних антидепресантів, а також алкоголю можливе збільшення періоду напіввиведення парацетамолу.

Тривале застосування протисудомних препаратів може зменшувати активність парацетамолу.

Умови та термін зберігання

Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці при температурі не вище 250С.

Термін придатності – 3 роки.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка.

По 5 пакетиків (саше) у картонній упаковці.

Виробник

Наброс Фарма Пвт. Лтд.

Адреса

Нешіонал Хайвей, №8, Каджіпура, Кеда, Індія.