Фалімінт - инструкция, аналоги

Фалімінт БЕРЛІН-ХЕМІ АГ (МЕНАРІНІ ГРУП). Германия

Фалімінт БЕРЛІН-ХЕМІ АГ (МЕНАРІНІ ГРУП). Германия

Международное название:

Mono

Тип:

Медичний препарат

Производитель:

БЕРЛІН-ХЕМІ АГ (МЕНАРІНІ ГРУП).

Страна производства:

Германия

Форма выпуска:

Фалімінт драже по 25 мг №20

Категория отпуска:

без рецепта

Дополнительноя информация

Оригинал/Дженерик:

Нет данных

Разрешен в России:

Да

Разрешен в ЕС:

Нет данных

Разрешен в США:

Нет данных

Вождение авто:

Противопоказаний нет

Грудным детям:

Нет данных

Кормящим:

Не рекомендовано

Беременным:

Не рекомендовано

Инструкция по применению

Загальна характеристика

хімічна назва: N-ацетил-5-нітро-2-пропоксіанілін;

Основні фізико-хімічні властивості

майже зовсім білі, опуклі з обох боків драже з гладкими поверхнями, однорідного вигляду.

Склад

1 драже містить ацетиламінонітропропоксибензену 25 мг;

допоміжні речовини: сахароза, желатин, жир затверділий, тальк, коповідон, кремнію діоксид високодисперсний, магнію стеарат, сироп глюкозний, симетикон, парафін рідкоплинний, парафін твердий.

Форма випуску

Драже.

Фармакотерапевтична група

Засоби, які застосовують при захворюваннях горла.

Код АТС R 02 A20.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Властивості Фалімінта® можна порівняти з властивостями ментолу. Він, як ментол, але значно більшою мірою, викликає приємне відчуття прохолоди в порожнині рота і горла. Фалімінт® не спричинює підсушуючої дії на слизові оболонки та відчуття затерплості у роті. При розсмоктуванні драже миттєво відчувається охолоджуюча та освіжаюча дія, досягається полегшення дихання та припиняється розвиток рефлекторного кашлю будь-якого характеру. Фалімінт® приводить до розрідження слизу, пом’якшення болю та справляє протизапальну дію. При лікарських маніпуляціях у порожнині рота і горла пригнічуються позиви на блювання.

Фармакокінетика. Перорального введення Фалімінт® добре засвоюється. В плазмі крові виявляється тільки незмінений Фалімінт®, максимальні значення якого досягаються вже через 0,5 - 1 годину після прийому. Фалімінт®  виводиться з організму із сечею у вигляді метаболітів. В різних дослідженнях метаболізму Фалімінту® були виявлені 8 метаболітів, з яких 3-(2-ацетаміно-4-нітроксі)пропіонова кислота рахується основним. Метаболіти з редукованою нітрогрупою до цього часу не були виявлені. 

Показання для застосування

Як допоміжний засіб при лікуванні захворювань порожнини рота і горла, при інструментальних обстеженнях порожнини рота і горла, при лікуванні зубів.

Спосіб застосування та дози.

За відсутності інших рекомендацій приймають по одному драже декілька разів на день, повільно розсмоктуючи їх у порожнині рота, але не більше 10 драже на добу.

Побічна дія

Можливі алергічні реакції.

Протипоказання .

У разі підвищеної чутливості до одного з компонентів цього лікарського засобу препарат Фалімінт® застосовувати не дозволяється.

Передозування

При передозуванні може спостерігатись блювання.

Особливості застосування

У зв’язку з відсутністю достатнього досвіду використання цього препарату під час вагітності та у період годування груддю застосовувати Фалімінт® протягом цього часу не рекомендується. Хворі на цукровий діабет повинні враховувати вміст цукру в препараті: 1 драже відповідає 0,03 хлібної одиниці. Досвід застосування препарату в педіатрії відсутній. Препарат не впливає на здатність керувати автотранспортом і механічними засобами. Препарат не придатний для довготривалого використання!

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Не відома.

Умови та термін зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25° С! Лікарський засіб зберігати у недоступному для дітей місці! Термін придатності – 5 років.

Умови відпуску

Без рецепта.

Виробник

БЕРЛІН-ХЕМІ АГ (МЕНАРІНІ ГРУП).

Адреса

Glienicker Weg 125 D-12489 Berlin, Germany.