Медичний порталПрепаратиДДжунглі з мінералами

Джунглі з мінералами - инструкция, аналоги

Джунглі з мінералами Сагмел, Інк., США США

Джунглі з мінералами Сагмел, Інк., США США

Международное название:

Comb drug

Тип:

Медичний препарат

Производитель:

Сагмел, Інк., США

Страна производства:

США

Форма выпуска:

Джунглі з мінералами таблетки д / жев. № 30
Джунглі з мінералами таблетки д / жев. № 60

Категория отпуска:

без рецепта

Дополнительноя информация

Оригинал/Дженерик:

Нет данных

Разрешен в России:

Да

Разрешен в ЕС:

Нет данных

Разрешен в США:

Нет данных

Вождение авто:

Нет данных

Грудным детям:

Нет данных

Кормящим:

Нет данных

Беременным:

Нет данных

Инструкция по применению

Склад

1 жувальна таблетка містить вітаміну А (у вигляді ретинолу ацетату і β-каротину) 5000 МО; вітаміну В1 (тіамін) 1,5 мг; вітаміну В2 (рибофлавін) 1,7 мг; вітаміну В3 (ніацин) 20 мг; вітаміну В5 (пантотенова кислота) 10 мг; вітаміну В6 (піридоксин) 2,0 мг; вітаміну В12 (ціанокобаламін) 6 мкг; фолієвої кислоти 0,4 мг; біотину 40 мкг; вітаміну С (у вигляді аскорбінової кислоти та натрію аскорбату) 60 мг; вітаміну Е (α-токоферолу ацетат) 30 МО; вітаміну D3 (холекальциферол) 400 МО; цинку 10 мг; заліза 18 мг; йоду 150 мкг; фосфору 48 мг; магнію 25 мг; міді 2 мг, кальцію 65 мг;

допоміжні речовини: цукор, кислота стеаринова, желатин, магнію стеарат, добавка смакова, барвник FD&С Жовтий № 6 лаковий, кислота тартарова, кислота яблучна, аспартам, ненасичені моно- та дигліцериди, кремнію діоксид, крохмаль, натрію кроскармелоза, суміш токоферолів, натрію аскорбат, кальцію фосфат трьохосновний, аскорбіл пальмітат.

Фармакотерапевтична група

Полівітаміни з мінералами, включаючи комбінації. Код АТС А 11А А 03.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Вітамін А бере участь у формуванні зорових пігментів, адаптації зору людини до темряви. Необхідний для нормальної регенерації тканин. Забезпечує високий рівень антиоксидантного і імунного захисту організму.

Вітамін В1 відіграє важливу роль у вуглеводному, білковому і жировому обмінах, функціонуванні нервової системи і в процесах проведення нервового збудження в синапсах.

Вітамін В2 активний каталізатор процесів тканинного дихання і зорового сприйняття. Бере участь у кровотворенні, обміні вуглеводів і жирів. Запобігає розвитку дисбактеріозу.

Вітамін В3 (ніацин) бере участь у процесах тканинного дихання, жирового і вуглеводного обміну, у регуляції функцій головного мозку, серцево-судинної системи, органів травлення і кровотворної системи.

Вітамін В5 (пантотенова кислота) входить до складу коензиму А, відіграє важливу роль в обміні вуглеводів і жирів. Бере участь у синтезі компонентів сполучної тканини, гормонів надниркових та статевих залоз; регулює всмоктування з кишечнику калію, глюкози, вітаміну Е.

Вітамін В6 бере участь в обміні білків, синтезі нейромедіаторів, кровотворенні.

Вітамін В12 бере участь у синтезі нуклеотидів, у процесах кровотворення і формуванні клітин нервових оболонок.

Фолієва кислота разом з вітаміном В12 бере участь у синтезі нуклеотидів, стимулює процеси кровотворення і регенерації тканин. Гальмує утримання жиру в печінці.

Біотин відіграє важливу роль в обміні вуглеводів і жирних кислот. Впливає на стан шкіри, нервової системи і шлунково-кишкового тракту.

Вітамін С бере активну участь у регуляції окисно-відновних процесів, обміні вуглеводів, синтезі стероїдних гормонів, катехоламінів, згортанні крові. Посилює синтез колагену, стимулює процеси регенерації, нормалізує проникність капілярів. Як ключовий компонент систем антиоксидантного та імунного захисту, підвищує адаптаційні спроможності організму, посилює його опірність інфекціям.

Вітамін D3 регулює обмін кальцію і фосфору в організмі, бере участь у побудові, мінералізації і регенерації кісткової тканини.

Вітамін Е ─ важлива ланка антиоксидантної системи організму. Бере участь у формуванні міжклітинної речовини, компонентів сполучної тканини і гладкої мускулатури.

Залізо бере участь у кровотворенні як складова частина гемоглобіну. Входить до складу багатьох життєво важливих ферментних систем.

Фосфор нормалізує діяльність центральної нервової системи, запобігає розвитку перевтоми. Стимулює ріст і розвиток кісткової тканини, активізує кровотворення.

Йод бере участь в утворенні гормонів щитоподібної залози, що регулюють функції серцево-судинної, центральної нервової системи, печінки, нирок та інших органів.

Цинк бере участь у кровотворенні, синтезі амінокислот, реакціях імунного та антиоксидантного захисту, у зберіганні і передачі генетичної інформації. Забезпечує нормальну функцію ендокринних залоз, у тому числі продукцію інсуліну, підтримує статеву і репродуктивну функції. Нормалізує жировий обмін.

Магній нормалізує збуджуваність нервової системи, забезпечує нормальну діяльність скелетних м'язів і міокарда. Входить у систему антиоксидантного захисту організму.

Мідь входить у систему антиоксидантного захисту. Необхідна для нормальної діяльності залоз внутрішньої секреції, засвоєння заліза. Бере участь у мінералізації кісткової тканини.

Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показання для застосування

Призначають:

Спосіб застосування та дози

Приймати під час їди, старанно пережовуючи. Дітям від 6 до 12 років ─ 1 таблетку через день; після 12 років та старшим – 1 таблетку на день. При проживанні в регіонах із несприятливою екологічною ситуацією рекомендується проведення повторного курсу після перерви на 1─3 місяці.

Побічна дія

Можливе виникнення алергічних реакцій.

Передозування

Для препарату Джунглі з мінералами передозування не описане. У випадках появи будь-яких незвичних симптомів рекомендується симптоматичне лікування. 

Особливості застосування

Призначати з обережністю особам, схильним до алергічних реакцій на інші лікарські засоби або продукти харчування. Не застосовувати з іншими лікарськими засобами, які містять вітаміни (особливо жиророзчинні) та мінеральні речовини.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Як препарат супроводження посилює ефективність і знижує число побічних ефектів на фоні тривалої медикаментозної або променевої терапії.

Умови та термін зберігання

Зберігати при температурі не вище 25º С у сухому місці, недоступному для дітей.

Термін придатності – 3 роки з дати виготовлення.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

Флакон, що містить 30 або 60 таблеток, у картонній коробці.

Адреса. 1580 S. Milwaukee Ave, Suite 415

 Libertyville, IL 60048, USA.

Аналоги препарата: Джунглі з мінералами