Медичний порталПрепаратиДДжунглі-кідс

Джунглі-кідс - инструкция, аналоги

Международное название:

Comb drug

Тип:

Медичний препарат

Производитель:

САГМЕЛ, Інк., США.

Страна производства:

США

Форма выпуска:

Джунглі Кідс таблетки д / жев. № 30
Джунглі Кідс таблетки д / жев. № 60

Категория отпуска:

без рецепта

Дополнительноя информация

Оригинал/Дженерик:

Нет данных

Разрешен в России:

Да

Разрешен в ЕС:

Нет данных

Разрешен в США:

Нет данных

Вождение авто:

Нет данных

Грудным детям:

Нет данных

Кормящим:

Нет данных

Беременным:

Нет данных

Инструкция по применению

Склад лікарського засобу

діючі речовини: 1 таблетка містить вітаміну А (ретинолу пальмітату) 500 МО;

вітаміну D3 (холекальциферолу) 200 МО; вітаміну Е (dl-α токоферолу ацетату) 3 МО; вітаміну С (кислоти аскорбінової) 15 мг; вітаміну В1 (тіаміну мононітрату) 0,4 мг; вітаміну В2 (рибофлавіну) 0,5 мг; вітаміну В3 (ніацинаміду) 5 мг; вітаміну В5 (кальцію пантотенату) 2 мг; вітаміну В6 (піридоксину гідрохлориду) 0,5 мг; вітаміну В12 (ціанокобаламіну) 0,5 мкг; кислоти фолієвої 25 мкг; біотину 10 мкг; кальцію (кальцію цитрату) 10 мг; цинку (цинку глюконату) 5 мг; заліза (заліза глюконату) 5 мг; йоду (калію йодиду) 40 мкг; магнію (магнію сульфату та магнію оксиду) 10 мг; міді (міді оксиду) 0,4 мг, марганцю (марганцю сульфату) 0,5 мг, селену (натрію селенату) 10 мкг, хрому (хрому хлориду) 10 мкг;

допоміжні речовини: цукор пресований, декстроза, ксиліт, кислота стеаринова, целюлоза мікрокристалічна, кросповідон, магнію стеарат, смакова добавка (ягода та помаранч, в складі якої етанол та пропіленгліколь), кремнію діоксид, стевії екстракт, желатин, кислота лимонна, ненасичені моно- та дигліцериди, кальцію гідрофосфат, натуральний карміновий барвник (Е 120), FD&C жовтий лаковий № 6 (E 110), маніт (Е 421), крохмаль кукурудзяний.

Рожеві та помаранчеві з вкрапленнями таблетки без оболонки у вигляді фігурок тварин. Мають запах, який нагадує ягоду та апельсин.

Фармакотерапевтична група

Полівітаміни з мікроелементами. Код АТС А11А А04.

Вітамін А бере участь у формуванні зорових пігментів, адаптації зору дитини до темряви. Необхідний для нормальної регенерації тканин. Забезпечує високий рівень антиоксидантного та імунного захисту організму.

Вітамін В1 відіграє важливу роль у вуглеводному, білковому і жировому обміні, функціонуванні нервової системи, в тому числі у процесах проведення нервового збудження в синапсах.

Вітамін В2 є активним каталізатором процесів тканинного дихання і зорового сприйняття. Бере участь у кровотворенні, обміні вуглеводів і жирів. Перешкоджає розвитку дисбактеріозу.

Вітамін В3 (ніацин) бере участь у процесах тканинного дихання, жирового і вуглеводного обміну, у регуляції функцій головного мозку, серцево-судинної системи, органів травлення і системи крові.

Вітамін В5 входить до складу коензиму А, відіграючи важливу роль в обміні вуглеводів і жирів. Бере участь у синтезі компонентів сполучної тканини,

гормонів надниркових і статевих залоз; регулює всмоктування з кишечнику калію, глюкози, вітаміну Е.

Вітамін В6 бере участь в обміні білків, у синтезі нейромедіаторів, кровотворенні.

Вітамін В12 бере участь у синтезі нуклеотидів, у процесах кровотворення і формуванні клітин нервових оболонок.

Фолієва кислота разом з вітаміном В12 бере участь у синтезі нуклеотидів, стимулює процеси кровотворення і регенерації тканин.

Біотин відіграє важливу роль в обміні вуглеводів і жирних кислот. Впливає на стан шкіри, нервової системи і шлунково-кишкового тракту.

Вітамін С бере активну участь у регуляції окисно-відновних процесів, обміні вуглеводів, синтезі стероїдних гормонів, катехоламінів, у згортанні крові. Посилює синтез колагену, стимулює процеси регенерації, нормалізує проникність капілярів. Як ключовий компонент систем антиоксидантного та імунного захисту, підвищує адаптаційні можливості організму, посилює його опірність інфекціям.

Вітамін D3 регулює обмін кальцію і фосфору в організмі, бере участь у побудові, мінералізації і регенерації кісткової тканини.

Вітамін Е - важлива ланка антиоксидантної системи організму. Бере участь у формуванні міжклітинної речовини, компонентів сполучної тканини і гладкої мускулатури.

Залізо бере участь у кровотворенні як складова частина гемоглобіну. Входить до складу багатьох життєво важливих ферментних систем.

Йод бере участь в утворенні гормонів щитовидної залози.

Цинк бере участь у кровотворенні, синтезі амінокислот, реакціях імунного та антиоксидантного захисту, у зберіганні і передачі генетичної інформації. Забезпечує нормальну функцію ендокринних залоз, у тому числі продукцію інсуліну. Нормалізує жировий обмін.

Магній нормалізує збудливість нервової системи, забезпечує нормальну діяльність скелетних м'язів і міокарда. Входить у систему антиоксидантного захисту організму.

Мідь входить у систему антиоксидантного захисту. Необхідна для нормальної діяльності залоз внутрішньої секреції, засвоєння заліза. Бере участь у мінералізації кісткової тканини.

Марганець забезпечує активність низки антиоксидантних ферментів, бере участь у формуванні кісткової і хрящової тканини, дублює кальційзберігаючу функцію

вітаміну D.

Селен входить до складу найважливіших антиоксидантних ферментів. Синергіст вітаміну Е.

Хром, забезпечуючи нормальну активність інсуліну, бере участь у регуляції обміну глюкози.

Враховуючи, що дія препарату забезпечується сукупною дією його інгредієнтів, які всі разом не можуть бути виявлені за допомогою маркерів або біохімічних тестів, проведення фармакокінетичних досліджень неможливе.

Показання для застосування

Особливі застереження

При призначенні інших лікарських засобів, які містять вітамін D, інші вітаміни та мінеральні речовини, необхідно зробити перерахунок на добову потребу. Не рекомендується поєднувати з іншими препаратами вітамінів та мінералів.

Спосіб застосування та дози

Дітям віком від 3 до 6 років - 2 таблетки на добу. Приймають під час їди, ретельно розжовуючи.

Застосовують протягом 1 - 3 місяців. Особам, які проживають у регіонах із несприятливою екологічною ситуацією, рекомендується повторний курс лікування після інтервалу в 1 місяць.

Передозування

Не описане.

Побічні ефекти

При підвищеній індивідуальній чутливості можливе виникнення алергічних реакцій (шкірний висип). Зрідка можуть виникати нудота (при прийомі натщесерце), діарея, забарвлення сечі та калу. Не варто приймати препарат до їди.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Як препарат супроводу, посилює ефективність і знижує кількість побічних ефектів при тривалій медикаментозній або променевій терапії. При застосуванні у рекомендованих дозах взаємодія не описана.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в сухому, недоступному для дітей місці при температурі 15 - 30 °С.

Упаковка

Флакон, що містить 30 або 60 таблеток, у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.