Медичний порталПрепаратиББронхо-Ваксом Діти

Бронхо-Ваксом Діти - инструкция, аналоги

Бронхо-Ваксом Діти ОМ Фарма, Швейцарія Швейцария

Бронхо-Ваксом Діти ОМ Фарма, Швейцарія Швейцария

Тип:

Медичний препарат

Производитель:

ОМ Фарма, Швейцарія

Страна производства:

Швейцария

Форма выпуска:

капсули д/перор. застосув. по 3,5 мг №30
капсули д/перор. застосув. по 3,5 мг №10

Категория отпуска:

без рецепта

Дополнительноя информация

Оригинал/Дженерик:

Нет данных

Разрешен в России:

Нет данных

Разрешен в ЕС:

Нет данных

Разрешен в США:

Нет данных

Вождение авто:

Противопоказаний нет

Грудным детям:

Противопоказаний нет

Кормящим:

Противопоказаний нет

Беременным:

Противопоказаний нет

Инструкция по применению

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА

Міжнародна непатентована назва: lyophylisate of bacterial lysates;

 основні властивості лікарської форми:

Бронхо-Ваксом Дорослі: кришечка капсули: непрозора блакитна, корпус (тіло): непрозорий блакитний, вміст капсули: світло-бежевий порошок;

Бронхо-Ваксом Діти: кришечка капсули: непрозора блакитна, корпус (тіло): непрозорий білий, вміст капсули: світло-бежевий порошок.

ЯКІСНИЙ ТА КІЛЬКІСНИЙ СКЛАД</p>

1 капсула Бронхо-Ваксом Дорослі містить:

діюча речовина: 7 мг ліофілізату бактеріальних лізатів Haemophilus influenzae, Diplococcus pneumoniae, Klebsiella pneumoniae and ozaenae, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes and viridans, Neisseria catarrhalis;

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний прежелатинізований модифікований, магнію стеарат, пропілгалат (Е 310), глутамат, маніт, желатин, індиготин (Е 132), титану діоксид (Е 171).

1 капсула Бронхо-Ваксом Діти містить:

діюча речовина: 3,5 мг ліофілізату бактеріальних лізатів Haemophilus influenzae, Diplococcus pneumoniae, Klebsiella pneumoniae and ozaenae, Staphylococcus aureus, Streptococcus pyogenes and viridans, Neisseria catarrhalis;

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний прежелатинізований модифікований, магнію стеарат, пропілгалат (Е 310), глутамат, маніт, желатин, індиготин (Е 132), титану діоксид (Е 171).

ФОРМА ВИПУСКУ

Капсули.

КОД АТС: R07AX.

ІМУНОЛОГІЧНІ І БІОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

Бронхо-Ваксом стимулює імунний захист організму.

При застосуванні Бронхо-Ваксому у людей відмічається підвищення рівню циркулюючих Т- лімфоцитів, слинного IgA, неспецифічного відгуку на поліклональні мітогени та змішаної лімфоцитної реакції.

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ


СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
1 дизиІмунотерапія. Запобігання рецидивуючих інфекцій дихальних шляхів та тяжких інфекційних загострень хронічного бронхіту. Супутній засіб при лікуванні гострих респіраторних інфекцій.

Превентивна терапія/комплексна терапія: по 1 капсулі в день натщесерце протягом 10 днів в місяць, три місяці поспіль.

Лікування загострень: по 1 капсулі в день натщесерце, до зникнення симптомів (мінімальний курс - 10 днів). У випадку супутнього призначення з антибіотиками Бронхо- Ваксом рекомендується застосовувати з самого початку лікування.

Діти віком від 6 місяців до 12 років: курс терапії не відрізняється від курсу для дорослих. Бронхо-Ваксом Діти містить дозу (3,5 мг), вдвічі меншу від дорослої.

Примітка: капсули Бронхо-Ваксом Діти можна відкривати. Якщо дитині важко проковтнути капсулу, її вміст можна розмішати у відповідному напої (фруктовому соці, молоці). 

ПОБІЧНА ДІЯ

Загальна частота небажаних ефектів при клінічних дослідженнях становить 3-4 %. Побічні явища, про які повідомлялося, класифіковані нижче відповідно до їхньої частоти (часто: 1-10 %; нечасто: 0,1-1 %; рідко: 0,01-0,1 %; дуже рідко: менш як 0,01 %, включаючи окремі випадки).

З боку шлунково-кишкового тракту, часто - діарея; нечасто - біль у животі, нудота, блювання.

З боку шкіри та підшкірних тканин: нечасто - висип, кропив'янка.

З боку дихальної системи: нечасто - диспное, кашель, астма.

З боку нервової системи: часто - головний біль.

Загальні розлади: нечасто - стомлюваність; рідко - гарячка, алергічні реакції.

У випадку тривалих шлунково-кишкових або дихальних розладів лікування необхідно припинити. При тривалих шкірних реакціях лікування також переривають, тому що ці проявлення можуть носити алергічну природу.

Окремі випадки.

Дані фармаконадзору демонструють дуже низьку частоту випадків окремих небажаних ефектів (менш, ніж 0,001 %) у популяції, що отримувала лікування Бронхо-Ваксомом. Повідомлялося про окремі випадки реакцій, що носили або ні імунологічний характер: пурпура з або без тромбоцитопенії, диспное з висипом та спазми у животі, ускладнення алергічних васкулітів, ідіопатична тромбоцитопенія, кропив'янка або генералізована екзантема, набряк Квінке, ангіоневротичний набряк, важка артралгія, загострення синдрому Чарга-Штрауса, тахікардія та відчуття слабкості як чистини синдрому підвищеної чутливості. Один ізольований випадок синдрому Лайелла було відмічено у дитини серед більше ніж 500 мільйонів доз Бронхо-Ваксому, що були призначені дорослим та дітям. Зв'язок з введенням Бронхо-Ваксому вважався можливим, проте вказувалося, що інші причини (такі як інфекція, спричинена мікоплазмою) могли призвести до цього небажаного ефекту.

Взагалі, частота небажаних ефектів, що спостерігалися, оцінюється як дуже низька з огляду на дуже широке застосування цього продукту у населення.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Відома гіперчутливість до інгредієнтів, що входять до складу Бронхо-Ваксома.

 

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Згідно сучасних даних, застосування Бронхо-Ваксома у дітей віком до 6 місяців не рекомендується, що пояснюється незрілістю їх імунної системи.

Вплив на здатність керувати автомобілем та користування механізмами.

Бронхо-Ваксом вважається безпечним засобом, що не впливає на здатність керування автомобілем та користування механізмами.

Вагітність та лактація.

Тератогенні дослідження на тваринах свідчать про повну безпечність препарату для плоду, але контрольованих досліджень на вагітних жінках не проводилося. Стосовно вигодовування груддю, досліджень також не проводилося і будь-які дані відсутні.

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ

Взаємодія препарату з іншими лікарськими засобами на даний момент невідома. Передозування. Про випадки передозування не повідомлялося. Біологічна природа Бронхо- Ваксому та результати токсикологічних досліджень, що проводилися на тваринах, свідчать про неможливість досягнення передозування.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Зберігати при температурі від 15° С до 25° С, у недоступному для дітей місці. Не використовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ: 5 років.

ПАКУВАННЯ

По 10 капсул у блістері; по 1 або 3 блістери у картонній коробці разом з інструкцією про застосування.

ВИРОБНИК

ОМ ФАРМА

вул. Буа дю Лан, 22,1217 Мейрен, 2, Женева, Швейцарія (22 rue du Bois-du-Lan, 1217 Meyrin, 2, Geneva, Switzerland).

Рекламації на препарат направляти:

Департамент контролю якості медичних послуг, регуляторної політики та санітарно- епідеміологічного благополуччя МОЗ України, Головне санітарно-епідеміологічне управління (01021, м.Київ, вул.Грушевського, 7, тел. (044) 253-61-94)

ДП «Державний експертний центр МОЗ України» (03151, м.Київ, вул.Ушинського, 40, тел. (044) 393-75-86)

Аналоги препарата: Бронхо-Ваксом Діти