Медичний порталПрепаратиББактеріофаг клебсієл пневмонії

Бактеріофаг клебсієл пневмонії - инструкция, аналоги

Бактеріофаг клебсієл пневмонії Мікроген, НУО, ФГУП, м.Томськ, Росийская Федерація Россия

Бактеріофаг клебсієл пневмонії Мікроген, НУО, ФГУП, м.Томськ, Росийская Федерація Россия

Тип:

Медичний препарат

Производитель:

Мікроген, НУО, ФГУП, м.Томськ, Росийская Федерація

Страна производства:

Россия

Форма выпуска:

Бактеріофаг клебсіели Пневмонії розчин д / внут., Місць. і зовніш. заст. по 20 мл у флак. №4

Категория отпуска:

без рецепта

Дополнительноя информация

Оригинал/Дженерик:

Нет данных

Разрешен в России:

Да

Разрешен в ЕС:

Нет данных

Разрешен в США:

Нет данных

Вождение авто:

Нет данных

Грудным детям:

Нет данных

Кормящим:

Нет данных

Беременным:

Нет данных

Инструкция по применению

Загальна характеристика

Основні властивості лікарської форми: прозора рідина жовтого коліору різного ступеню інтенсивності, допускається наявність зеленуватого відтінку.

Якісний та кільквсний склад

Стерильний очищений фільтрат фаголізатів бактерій Klebsiella рnеиmоnіае.

Консервант - хінозол.

Форма випуску

Розчин для внутрішнього, місцевого та зовнішнього застосування.

Код анатомічно-терапевтично-хімічної класифікації «Anatomical Therapeutic Chemical classification system /WHO» (ATC)

J01XX11 **. Бактеріофаг клебсієл пневмонії рідкий.

Імунологічні і біологічні властивості

Препарат має здатність специфічно лізувати бактерії Klebsiella рпеитопіае.

Спосіб застосування і дози

Препарат використовують для внутрішнього вживання (через рот), у вигляді клізм, аплікацій, зрошень, введення у порожнину ран, вагіни, матки, носа, носа, а також у дреновані порожнини: абсцесів, черевну, плевральну, сечового міхура, ниркової лоханки.

Внутрішньо препарат вживають натщесерце за 0,5-1 години до прийому їжі.

Лікування гнійно-запальних захворювань з локалізованими ураженнями повинно проводитись одночасно як місцево, так і вживанням препарату внутрішньо.

При лікуванні ангіни, фарингіту препарат використовують для полоскання ротової порожнини та глотки 3 рази на день по 10-20 мл, курс лікування 7-10 днів.

При лікуванні бронхіту, пневмонії препарат приймають внутрішньо 3 рази на день по 10-20 мл, а також застосовують у вигляді аерозолів та інгаляцій (без підігріву та використання ультразвуку), курс лікування 15-20 днів.

При лікуванні отиту препарат використовують для промивання та введення у порожнину середнього вуха по 2-5 мл 1-3 рази на день. Курс лікування 7-15 днів.

При лікуванні запалень пазух носа препарат використовують для промивання порожнини носа, носоглотки та пазух носа в дозі 5-10 мл і введення в пазухи 2-3 мл. Процедуру повторюють щоденно одноразово протягом 7-10 днів. Крім того, препарат вводять в порожнину носа у вигляді турунд, змочених бактеріофагом, по черзі в кожний носовий хід та залишають протягом 0,5-1 години. Процедуру повторюють 3 рази на день, курс лікування 7-15 днів.

При лікуванні стоматиту та хронічних генералізованих пародонтитів препарат використовують у вигляді полоскань порожнини рота 3-4 рази на день в дозі 10-20 мл, а також введенням у пародонтальні кишені турунд, які просочені бактеріофагом клебсієл, на 5-10 хвилин, курс лікування 7-10 днів.

При кон'юнктивітах та кератокон'юнктивітах препарат застосовують по 2-3 краплі 4-5 разів на день, курс лікування 5-7 днів; при гнійній виразці рогівки - по 4-5 крапель в день протягом 7-10 днів, при гнійних іридоциклітах - по 6-8 крапель кожні 3 години у поєднанні з прийомом внутрішньо в терапевтичних дозуваннях протягом 7-10 днів.

При абсцесах після розтину та видалення гнійного вмісту препарат вводять у кількості, яка повинна бути менша об'єму вилученого гною, щоденно одноразово, курс лікування 7-10 днів.

При перитонітах та плевритах препарат вводять у дреновані порожнини - черевну та плевральну через дренажні трубки щоденно одноразово 20-70 мл, курс лікування 10-15 днів.

При остеомієліті препарат вводять у порожнину рани через турунди, дренажі в кількості 10-30 мл щоденно одноразово, курс лікування 15-20 днів.

При лікуванні нагноєння ран препарат застосовують у вигляді зрошення, аплікацій, пов'язок, введення у дренаж в дозі 5-50 мл в залежності від зони ураження не менше 1 разу на день, курс лікування 10-15 днів.

При лікуванні гнійно-запальних гінекологічних захворювань (нагноєння ран, ендометриту, вульвіту, бартолініту, кольпіту, сальпінгоофориту) препарат використовують для зрошень, аплікацій, вводять у порожнини ран, вапни, матки по 5-20 мл один раз на день протягом 7-10 днів.

При циститах, пієлонефритах, уретритах препарат вживають внутрішньо в терапевтичній дозі 3 рази на день за 1 годину до прийому їжі протягом 10-20 днів. У тому випадку, якщо порожнина сечового міхура або ниркової лоханки дреновані, препарат вводять через цистостому або нефростому 1-3 рази на день по 20-50 мл в сечовий міхур та по 5-7 мл в ниркову лоханку, курс лікування 7-15 днів.

При гастроентероколіті, панкреатиті, холециститі, а також дисбактеріозі кишечнику бактеріофаг приймають внутрішньо у віковому дозуванні 3 рази на день за 1 годину до прийому їжі протягом 7-15 днів (за клінічними показаннями). При безперервному блюванні препарат застосовують у вигляді високих клізм 2-3 рази на день по 20-40 мл. 

При дисбактеріозі кишечнику препарат можливо застосовувати разом з препаратами нормофлори.

Для профілактики внутрішньолікарняних хірургічних інфекцій препарат використовують для обробки післяопераційних та свіжоінфікованих ран в дозі 5- 50 мл в залежності від зони ураження щоденно одноразово протягом 5-7 днів.

Побічна дія

Не встановлена.

Протипоказання

Відсутні.

Особливості застосування

Застосування бактеріофагу не виключає можливості використання інших антибактеріальних препаратів. У випадку, якщо до застосування бактеріофагу для лікування ран використовувались хімічні антисептики, рана повинна бути ретельно промита стерильним 0,9% розчином натрію хлориду.

Важливою умовою ефективної фаготерапії є попереднє визначення фагочутливості збудника.

Перед використанням флакон з бактеріофагом необхідно збовтати та продивитись. Препарат повинен залишатися прозорим та не містити осаду.

При помутнінні препарат не вживати!

При використанні малих доз (2-8 крапель) препарат необхідно відбирати стерильним шприцом в об'ємі 0,5-1 мл.

Препарат з відкритого флакону при додержуванні умов зберігання, вищезазначених правил і відсутності помутніння може бути використаний протягом всього терміну придатності.

Застосування бактеріофагу у дітей до 1 року (включаючи недоношених дітей).

При гастроентероколіті, пневмонії та сепсисі немовлят препарат застосовують через рот 2-3 рази на добу по 3-5 мл за 30 хвилин до годування. У випадку безперервного блювання препарат застосовують у вигляді високих клізм (через газовідвідну трубку або катетер) щоденно одноразово в дозі 5-10 мл. Можливо сполучення ректального (у вигляді високих клізм) та перорального застосування препарату. Курс лікування 7-15 днів (за клінічними показаннями).

При рецидивуючому перебігу захворювання можливе проведення повторних курсів лікування.

При лікуванні омфалітів, піодермій, інфікованих ран бактеріофаг застосовують у вигляді аплікацій по 5-10 мл 2-3 рази на день (марлеву серветку змочують бактеріофагом та накладають на пупочну ранку або уражену ділянку шкіри) протягом 7-15 днів.

З метою профілактики виникнення внутрішньолікарняної інфекції у немовлят бактеріофаг застосовують за епідеміологічними показаннями внутрішньо по 3-5 мл 3 рази на день за 30 хвилин до годування протягом всього терміну перебування в стаціонарі.

Умови зберігання

При температурі від 2 до 8 °С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Можливе зберігання препарату при температурі не вище 25 °С впродовж не більше 1 місяця.

Транспортування

При температурі від 2 до 8 °С. Допускається транспортування при температурі від 8 до 25 °С не більше 1 місяця.

Термін придатності.

2 роки.

Пакування

4 флакони по 20,0 мл у картонній пачці разом з інструкцією про застосування. По 4 флакони в контурній чарунковій упаковці з плівки полівінілхлоридної. По 1 контурній чарунковій упаковці в пачці з картону.

Умови відпуску

Відпускають без рецепту.

Виробник

Федеральне державне унітарне підприємство «Науково-виробниче об'єднання по медичним імунобіологічним препаратам «Мікроген» Міністерства охорони здоров'я та соціального розвитку Російської Федерації, Росія.

Скорочена назва: ФДУП «НВО «Мікроген» Мінздравсоцрозвитку Росії.

За адресою: Росія, 115088, м. Москва, вул. 1-а Дубровська, б. 15, тел. (495) 710 -37-87.

Адреса виробництва: Росія, 614089, Пермський край, м. Перм, вул. Братська, 177.

Аналоги препарата: Бактеріофаг клебсієл пневмонії

Совпадает код АТС и состав:

- Бактеріофаг-стафілококовий

- Піобактеріофаг