Зоомагазин Фауна

Зоомагазин "Фауна"

Зоомагазин

вул. Курчатова, 4 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (0562) 788-55-12
+38 (0562) 33-55-31,
+38(096) 454 55 97
Сховати карту

Про установу

Компанія "ФАУНА" це:

1. Одна з найбільших сервісних компаній з продажу зоотоварів в Україні.

2. 15 років успішної роботи на ринку.

3. Кілька каналів продажів: оптовий канал (у тому числі робота з розплідниками і заводчиками), мережа роздрібних магазинів та інтернет-магазин http://faunamarket.com/.

4. Асортимент товарів для тварин - більше 13000 найменувань, у тому числі товари для домашніх тварин, ветеринарія, зоопродукція, акваріумістика, товари для сільського господарства. Ми постійно розширюємо асортимент, додаючи в нього нові актуальні на ринку позиції. У прайсі представлені позиції різних напрямків, цінових категорій як для любителів, так і для професіоналів. Весь товар супроводжується необхідною документацією.

Ми знаємо, що клієнт завжди має вибір і дуже вдячні нашим замовникам і партнерам за багаторічну співпрацю. Ми пропонуємо широку сервісну програму для наших клієнтів:

  • Наші клієнти - наші партнери. Ми уважно ставимося до побажань і потреб клієнтів. Клієнт завжди має право розраховувати на професійну консультацію наших менеджерів по продукту.
  • Наш колектив - команда професіоналів, наші співробітники постійно проходять навчання як всередині компанії, так і беручи участь у різних тренінгах, конференціях, семінарах.
  • Ми забезпечуємо інформаційне обслуговування та рекламну підтримку.
  • Ми цінуємо тривалі партнерські відносини з нашими клієнтами, тому ми готові запропонувати зручну форму роботи з кожним клієнтом, кращий продукт за об'єктивної ціною.
  • Ми готові запропонувати індивідуальні знижки для кожного клієнта.
  • Ми відкриті до співпраці. Робота з розплідниками і заводчиками - один з пріоритетів у розвитку нашої компанії. Клубна програма FAUNA HOUSECLUB.
  • Продумана логістика. Ми забезпечуємо доставку власним транспортом по Україні в найкоротші терміни. Транспортування ветеринарних препаратів здійснюється з дотриманням температурного режиму в будь-який сезон.
  • Ми забезпечуємо маркетингову підтримку для нових проектів в роздрібній мережі, допоможемо прорахувати і запустити зообізнес будь-якого формату «з нуля». Наш успішний досвід роботи на ринку корисний і приносить прибуток!
  • Ми забезпечимо допомогу в підготовці та навчанні персоналу для наших партнерів.
  • Ми ведемо власний інформаційний проект - журнал «Фауна», який розрахований на широке коло читачів.

Спеціалісти

Ветеринар

Відгуки про Зоомагазин "Фауна"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук