Медичний порталУстановиКиївЗоомагазинЗоомагазин "Дискус"
Зоомагазин Дискус

Зоомагазин "Дискус"

Зоомагазин

вул. Попудренка, 46/2 , Київ, Київська область
Пн-Пт: 10.00 - 19.00 Сб-Нд: 11.00 - 18.00
+38 (044) 573-21-08
diskusmagazin@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Зоомагазин " Дискус " - перший в Києві приватний зоомагазин , був відкритий ще в 1986 р. як альтернатива пташиному ринку . Саме з цього, в якості основного напрямку зоомагазину було вибрано найскладніше в зообізнеса , акваріумістика Одночасно з магазином ми створили риборозплідних . У нашому магазині продаються більш сорока видів риб власного розведення і розведення акваріумістів України . Імпортну рибу магазин не продає. З 1994 р. ми вийшли на світовий ринок , наша риба продавалася в зоомагазинах Німеччини , Ізраїлю, Польщі , Тунісу , Лівану , США .

Чим же відрізняється " ДИСКУСІЇ " від всіх інших київських зоомагазинів ?

Тут , дійсно , " кипить життя " . " ДИСКУСІЇ " пропонує своїм покупцям широкий вибір домашніх тварин , крім того , має свою велику риборозплідних . Акваріумістика - основний напрямок зоомагазину. Тут розводять , вирощують і продають близько сорока видів акваріумних рибок. Їх можна просмореть в каталозі продукції .

Чому ми назвали наш магазин " Дискус" Так називається Королева акваріума - найкрасивіша , і сама примхлива рибка з усіх, що маються на магазині.

Якщо ви жадаєте бачити клаптик натуральної зростаючої зелені і милуватися красою живих істот - купуйте акваріум. Австралійський учений , автор багатьох робіт , присвячених зоології - науки про поведінку тварин , писав у своїх дослідженнях : "Можна годинами сидіти перед акваріумом і споглядати його глибини , точно так само, як довго дивитися в полум'я живого вогню або в воду що падає потоку . Всі свідомі думки залишають Вас у ці хвилини абсолютної байдужості , але в ці моменти Ви навчитеся пізнавати ціною удаваній неробства найцінніші істини про сутність мікро- і макрокосму " .

В "Дискус " вам порадять який тип співтовариства тварин і рослин ви можете тримати в своєму акваріумі , Ви зможете отримати безкоштовну консультацію про зміст і розведення акваріумних риб , дізнатися про хвороби рибок і їх лікуванні , придбати необхідні для цього лікарські препарати. Крім того , магазин пропонує широкий вибір акваріумів ( будь-якої форми і розмірів на замовлення) , акваріумного обладнання , рослин і всього , що потрібно для утримання риб , включаючи корми: живі , пластинчасті і комбіновані .

В "Дискус " можна придбати не тільки риб.

Тут є :

папужки різних порід: від простих хвилястих до великих розмовляють , канарки ;

морські свинки , декоративні щурики , хом'яки , джунгарікі , декоративні карликові кролики ;

А також , корми та інше необхідне для утримання цих тварин.

Спеціалісти

Ветеринар

Відгуки про Зоомагазин "Дискус"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук