Медичний порталУстановиЗапоріжжяІнтернат для людей з особливими потребам Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 для дітей із затухаючими формами туберкульозу
 Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 для дітей із затухаючими формами туберкульозу

Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 для дітей із затухаючими формами туберкульозу

Інтернат для людей з особливими потребам

вул. Ленська, 1 А , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (0612) 286-97-58
+38 (0612) 286-97-45
Fax: +38 (0612) 286-97-36
Сховати карту

Про установу

Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 була заснована в 1961 році. Зараз тут навчається, виховується і оздоровлюється 386 дітей. З них 40 - вихованці дошкільного відділення, 346 - учні 1-9 класів. 37% від загальної кількості школярів - це діти, в сім'ях яких хтось із близьких хворий на туберкульоз, тубвираж (високі показники проби Манту) мають 87,5% вихованців. Жодна дитина не относен до І групи здоров'я, 100% вихованців мають відхилення різних ступенів у фізичному розвитку, хронічні захворювання бронхо-легеневої, серцево-судинної, сечовидільної системи, порушення опорно-рухового апарату, алергічні захворювання і т.д.

41 дитина не мають батьків, 330 вихованців - з малозабезпечених сімей Запоріжжя та Запорізької області.

Більшість дітей, перш ніж потрапити в інтернат, жили і виховувалися в складних соціальних умовах.

Всі працівники інтернату добре розуміють, що одночасно з розвитком інтелекту і передачею знань формуються моделі поведінки дитини, його цінностей, система взаємодії з світом, ставлення до всіх оточуючих. А в разі несприятливої сімейної ситуації саме інтернат є острівцем підтримки для дитини.

Саме тому колектив школи-інтернату на чолі з директором Резанцевой З.О. намагається, не дивлячись на фінансові труднощі, зробити все можливе для того, щоб дітям було цікаво вчитися, у різноманітних гуртках і секціях реалізовувати та розвивати свої здібності, відпочивати в затишних спальнях, оновлювати і зміцнювати своє здоров'я.

Спеціалісти

Фтизіатр

Відгуки про Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат №7 для дітей із затухаючими формами туберкульозу

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук