Медичний порталУстановиЗапоріжжяЛікарняЗапорізька обласна клінічна лікарня
Запорізька обласна клінічна лікарня

Запорізька обласна клінічна лікарня

Лікарня

Оріхівське шосе, 10 , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (061) 769-81-81
+38 (061) 769-81-33
+38 (061) 769-29-89
+38 (061) 76-63-435
+38 (061) 769-81-53
zokb@radiocom.net.ua
Головний лікар
Тяглый Сергей Васильевич
Сховати карту
Філії:

Про установу

Запорізька обласна клінічна лікарня - провідне лікувально-профілактичний заклад у Запорізькому регіоні, яке надає високо кваліфіковану стаціонарну і консультативну допомогу населенню не тільки Запорізької області, а й інших областей України, здійснює організаційно-методичне керівництво діяльністю лікувальних закладів області, забезпечує проведення курсів інформації та стажування на робочих місцях лікарів і середнього медичного персоналу лікувально-профілактичних закладів області.

Науково-практичні центри стали школою передового досвіду для всієї країни. Добре відомі в регіоні, Україні та за її межами успіхи серцево-судинної хірургії і трансплантології, в розробці та впровадженні слуховідновлюючих операцій, досягнення в ортопедії, ендопротезування та спортивної травми, мікрохірургії ока та інші.

Обласна клінічна лікарня стала флагманом Запорізького охорони здоров'я за своїми масштабами, за обсягом і рівнем виробленої роботи. Висока професійність та багаторічний досвід притаманні завідуючим відділень, більшість з яких є головними позаштатними спеціалістами управління охорони здоров'я Запорізької облдержадміністрації.

Комунальна установа "Запорізька обласна клінічна лікарня" Запорізької обласної ради - визнане та авторитетне лікувально-профілактичний заклад регіону і України, успіхи в діагностиці та лікуванні надихають талановитий і згуртований колектив лікарні на подальші звершення - повертати людям здоров'я і якість життя.

Всі досягнення лікарні забезпечуються колективом з 1780 співробітників, основу якого складають висококваліфіковані медичні працівники, - 293 лікаря по 40 лікувальним спеціальностями, з них 20 кандидатів медичних наук, 205 лікарів вищої та першої кваліфікаційної категорії; 677 медичних сестер, з яких 394 мають вищу та першу кваліфікаційну категорію, які самовіддано надають висококваліфіковану спеціалізовану медичну допомогу самим складним пацієнтам області, як в ургентному, так і в плановому порядку, оволодівають сучасними медичними технологіями.

Фахівці

Спеціалісти

Гастроентеролог, Дерматолог, Кардіолог, Ортопед, Отоларинголог (ЛОР), Офтальмолог (окуліст), Терапевт, Фтизіатр

Відгуки про Запорізька обласна клінічна лікарня

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук