WORLD VISION UKRAINЕ

"WORLD VISION UKRAINЕ"

Оптика

вул. Боженка, 86 , Київ, Київська область
+38 (044) 206-01-67
+38 (097) 188-65-55
worldvisionlens.kyiv@mail.ru
Сховати карту

Про установу

WORLD VISION Ukrainе є офіційним представником Південно-Корейської компанії WORLD VISION KOREA - лідера оптичної індустрії.

Сьогодні, компанія WORLD VISION CO. - Це лідер з виробництва високоякісних органічних лінз із сучасних матеріалів (CR-39; MR-7; MR-8; NK-55; PC).

Сьогодні, компанія WORLD VISION CO. - Це лідер в асортименті мульти-функціональних лінз зі складними видами покриття (HC, HMC / EMI, HYDROPHOBIC, SUPER HYDROPHOBIC).

Сьогодні, компанія WORLD VISION CO. - Це фірма з багаторічним досвідом роботи, яка представляє свої продукт в 43 країнах світу. Починаючи з 2009 року, Україна в числі цих країн.

Сьогодні, компанія WORLD VISION CO. - Це фірма, основними критеріями роботи якої є: найвищу якість, доступні ціни, широкий асортимент, швидкість доставки і надійність в ділових відносинах.

Всі лінзи зареєстровані в МОЗ України (свідоцтво № 8806/2009), також вони відповідають міжнародним стандартам якості РЄ, FDA, ISO.

Якість і високотехнологичність наших лінз дозволяє нам утримувати лідируючі позиції на оптичному ринку України в сегменті очкової лінзи.

Спеціалісти

Офтальмолог (окуліст)

Відгуки про "WORLD VISION UKRAINЕ"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук