Медичний порталУстановиКиївГромадські медичні організаціїВсеукраїнська громадська організація "Український діабетичний союз"
Всеукраїнська громадська організація Український діабетичний союз

Всеукраїнська громадська організація "Український діабетичний союз"

Громадські медичні організації

вул. Вереснева, 4 , Київ, Київська область
+38 (044) 566-23-46
Сховати карту

Про установу

Наш девіз : «Разом ми сильніші!»
Мета:
Сприяти у покращенні ситуації щодо компенсації хворих на діабет, зміні тенденцій в напрямку збільшення випадків раннього виявлення діабету та своєчасного початку лікування хворих, в тому числі покращення ситуації з профілактики ускладнень діабету серед хворих та ранньої їх інвалідизації.
Описание

УДС створено в червні 2004 року однодумцями, які вважають, що діабет – це не вирок, навіть не хвороба, діабет – це спосіб життя. І якщо цей спосіб життя на ім’я діабет правильно організований, то кожен хворий може прожити довге, щасливе та повноцінне життя. Велику підтримку у вирішенні нагальних проблем діабетика можуть надати громадські діабетичні організації. Приходячи до УДС та її регіональних партнерів – місцевих діабетичних організації кожний хворий та навіть його близькі та рідні отримують таку необхідну їм підтримку, вони бачать, що не полишені на одинці зі своєю хворобою, вони не одинокі в своїй хворобі. Тому набагато легше долаються їх сумніви та страхи, відчуття самотності та безвихідності. В першу чергу вони одживають морально та отримують надію.

Спеціалісти

Ендокринолог

Відгуки про Всеукраїнська громадська організація "Український діабетичний союз"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук