Медичний порталУстановиЛуцькДитяча поліклінікаВолинська обласна дитяча консультативна поліклініка
Волинська обласна дитяча консультативна поліклініка

Волинська обласна дитяча консультативна поліклініка

Дитяча поліклініка

пр. Відродження, 30 , Луцьк, Волинська
+38(0332)71-28-51,
+38(0332)25-61-71
Fax: +38(0332)71-28-51
vodtmo2@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Волинське обласне дитяче територіальне медичне об'єднання є лікувально-діагностичним та організаційно-методичним центром з надання спеціалізованої медичної допомоги дитячому населенню Волинської області.

Генеральний директор - заслужений лікар України Ващилін Григорій Володимирович.

Об'єднання включає в себе обласну дитячу клінічну лікарню на 390 ліжок з неонатологічним центром, введену в дію в 1987 році, обласну дитячу консультативну поліклініку на 300 відвідувань в зміну та санаторій для дітей з батьками "Дачний" на 100 ліжок з центром по реабілітації дітей з ураженням нервової системи та дітей-інвалідів.

В об'єднанні працює 998 співробітників, в тому числі 144 лікарі, 434 середніх медичних працівники.

Колектив об'єднання щорічно забезпечує стаціонарним лікуванням по 23 профілях понад 15 тис. хворих, понад 65 тис. дітей отримують спеціалізовану консультативну допомогу в обласній дитячій консультативній поліклініці. В лікарні функціонує 26 лікувально-діагностичних відділень і служб, успішно працюють школи для хворих цукровим діабетом і бронхіальною астмою та школа молодих мам.

В обласному центрі планування сім’ї та репродукції людини і медико-генетичному кабінеті проводиться консультування пацієнтів та сімей з питань прогнозу спадковості, пренатальна діагностика вроджених вад розвитку і хромосомних захворювань, масове обстеження новонароджених на фенілкетонурію та іншу спадкову патологію (окрім Волинської області цей скринінг здійснюється ще й для Рівненскої, Житомирської, Тернопільської та Вінницької областей), диспансеризацію і лікування хворих із спадковими захворюваннями. Функціонує система реєстрації вроджених вад розвитку в пологових будинках області. Заклад працює над впровадженням програми генетичного моніторингу вроджених вад розвитку. Лабораторна служба забезпечена обладнанням згідно вимог: сучасні біохімічний, імунологічний, бактеріологічний аналізатори, проточний цитометр, апаратура для ПЛР діагностики.

Обладнання неонатологічного центру сучасним устаткуванням для транспортування та виходжування новонароджених, застосування передових наукових технологій, професіоналізм працівників дозволили суттєво вплинути на зниження показника малюкової смертності, зменшення летальності в ранньому дитячому віці та збільшення кількості виходжених глибоконедоношених дітей.

Волинська обласна дитяча клінічна лікарня є центром з надання спеціалізованої хірургічної допомоги дітям області. Тут вирішуються питання своєчасної діагностики вроджених вад розвитку у новонароджених та їх хірургічної корекції. Збільшується кількість оперативних втручань на сечовидільних шляхах, органах слуху, зору, черевної порожнини. Запроваджуються мало травматичні мікроскопічні та лапароскопічні хірургічні втручання.

Фахівці

Ендокринолог

Сурдолог

Травматолог

Спеціалісти

Хірург, Педіатр, Травматолог, Сурдолог, Ендокринолог

Відгуки про Волинська обласна дитяча консультативна поліклініка

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук