Медичний порталУстановиКиївКлінікаВідділення проктології Київської обласної клінічної лікарні (КОКЛ)
Відділення проктології Київської обласної клінічної лікарні (КОКЛ)

Відділення проктології Київської обласної клінічної лікарні (КОКЛ)

Клініка , Лікувально-діагностичний центр, Лікарня

вул. Багговутівська 1, хірургічний корпус № 2, 3-й поверх , Київ, Київська область
+38 (044) 383-38-22

+38 (094) 928-08-22
Сховати карту

Про установу

Відділення проктології КОКЛ - клініка європейського рівня.
Новітні підходи в лікуванні та діагностиці захворювань в області проктології: геморою, парапроктиту, анальної тріщини, доброякісних поліпів кишечника і раку прямої кишки, запальних захворювань кишечника (НВК, хвороба Крона, целіакія), функціональних розладів товстого кишечника (запор, функціональна діарея, дисбактеріоз, синдром подразненого кишечника)
Повне обстеження шлунково-кишкового тракту за допомогою сучасних діагностичних методів - Відеоколоноскопи (у тому числі під наркозом), капсульної ендоскопії, тривимірного УЗД, іригоскопії.

У нашій клініці створені всі умови для комфортного перебування пацієнтів, воно обладнане сучасною медичною технікою для діагностики та лікування.
У відділенні створені умови для розміщення 30 пацієнтів. Для цього обладнані: 1 плата "люкс", 3 палати класу "напівлюкс" і 5 стандартних палат.
В оглядовому кабінеті відділення проктології проводиться діагностика захворювань прямої кишки, анального каналу і періанальної області за допомогою сучасного діагностичного обладнання: аноскопа, ректороманоскопа, двоканального Відеоколоноскопи. Для автоматизованої передстерилізаційного очищення та дезінфекції колоноскопа використовується спеціальний апарат "Нерпа", що дозволяє захистити пацієнта від передачі інфекцій.
Крім того, в оглядовому кабінеті представлено обладнання для малоінвазивного лікування хворих з гемороєм, анальної тріщиною - вакуумний лігатор, інфрачервоний коагулятор.
Перев'язочна проктологічного відділення обладнана на рівні операційної, що дозволяє проводити необхідні маніпуляції у перед-і післяопераційному періоді, а також малоінвазивні оперативні втручання якісно і пріадекватном знеболюванні
Операційна проктологічного відділення обладнана відповідно до сучасних світових стандартів надання медичної допомоги проктологічним хворим - лапароскопічне обладнання для проведення лапароскопічних малоінвазивних операцій, операційний проктоскоп для проведення ТЕМ операцій, ультразвуковий десектор, сучасні апарати для проведення анестезії. Аргоноплазмові коагулятор дозволяє досягати ефективного гемостазу, особливо при операціях на паренхіматозних органах (резекції печінки).

Безпосередньо у відділенні знаходиться спеціально обладнаний кабінет для проведення гідроколонотерапії. Процедура гідроколонотерапії використовується для експрес-підготовки хворих до діагностичних досліджень та оперативних втручань, а також для лікування хворих з кологенними колостазами.
Кабінет ультразвукової діагностики оснащений апаратом УЗД останнього покоління, що дозволяє визначати розташування свищевого ходу при хронічному парапроктиті, наявність гнійних затекло, глибину пухлинної інвазії стінки кишки і ураження регіонарних лімфатичних вузлів при пухлинах прямої кишки, а також отримати дуже точне зображення простати, сім'яних пухирців і патологічних процесів цих органів.

Всі лікарі, які працюють у відділенні проктології - висококласні практикуючі фахівці:
Завідувач відділенням - головний проктолог Київської області лікар хірург вищої
категорії - Пироговський В.Ю.;
ординатори Тараненко А.О., Злобенец С.О., Яцишин М.В., Лященко М.М., Задорожній С.П., Племінник С.В.,
Адаменко О.І., Кондаков Р.А.
Ближче познайомитися з нашими докторами можна на сторінці про фахівців відділення проктології.
Лікарі відділення володіють всіма сучасними методиками діагностики та лікування проктологічних захворювань:
ендоскопія, УЗД, гідроколонотерапія та ін А також - мають спеціалізацію з онкології.
На базі відділення створена клініка онкохірургії, керівник клініки доктор медичних наук, професор кафедри онкології Національної медичної Академії післядипломної освіти Сорокін Богдан Вікторович.
У нашій клініці підвищують кваліфікацію лікарі проктологи, онкологи, лікарі загальної практики. Крім того, на базі
нашого відділення проктології практикується проведення семінарів з навчання лікарів-проктологів новим методикам
лікування ТГД, ТЕМ, Fistula plug і т.д.
Кваліфікована допомога пацієнтам надається цілодобово: як планова, так і швидка.

Відгуки про Відділення проктології Київської обласної клінічної лікарні (КОКЛ)

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук