Медичний порталУстановиОдесаЛікарняВідділення інвазивних методів діагностики і лікування МЦ "Університетська клініка"
Відділення інвазивних методів діагностики і лікування МЦ Університетська клініка

Відділення інвазивних методів діагностики і лікування МЦ "Університетська клініка"

Лікарня , Клініка, Лікувально-діагностичний центр

вул. Тіниста, 8 , Одеса, Одеська область
+38 (0482) 68-08-72
Сховати карту

Про установу

Відділення інвазивних методів діагностики й лікування (хірургічна клініка) розташоване на четвертому поверсі стаціонарного корпусу Університетської клініки Одеського національного медичного університету.

У складі хірургічної клініки працюють 2 доценти, 1 асистент, 8 лікарів, 2 клінічних ординатори, старша медична сестра, 12 медичних сестер, сестра-господиня, буфетниця, 12 молодших медичних сестер.

Відділення має 50 ліжок для пацієнтів з різноманітною хірургічною та гінекологічною патологією. Співвідношення гінекологічних та хірургічних ліжок динамічно змінюється залежно від безпосередньої завантаженості відділення (плавуче ліжко).

Переважна частина клінічної роботи – консультації хворих та здійснення оперативних втручань провідними спеціалістами, професорами та доцентами Одеського державного медичного університету С.А.Гешеліним, Ф.І.Гостєвим, В.В.Грубником.

У відділенні консультують терапевти-доценти Н.Н.Перепелюк, ас. В.Б.Яблонська, зав. терапевтичним відділенням Г.В.Лагутіна, зав. неврологічним відділенням, к.мед.н. С.І.Дрібіна, онколог, доц.. Н.В.Туєва.

Наукові напрямки, що розробляються у відділенні – діагностика та лікування хворих з онкологічною гінекологічною патологією, патологією шийки матки, сучасні технології у лікуванні вентральних гриж, спаювальної хвороби та ехінококозу.

У післяопераційний період пацієнти знаходяться в комфортабельних 1 – 3-х місних палатах із власними санвузлами.

 

Спеціалісти

Хірург, Терапевт, Онколог, Невролог, Гінеколог

Відгуки про Відділення інвазивних методів діагностики і лікування МЦ "Університетська клініка"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук