Медичний порталУстановиДонецькВетклінікаВетеринарний Центр "Грета"
Ветеринарний Центр Грета

Ветеринарний Центр "Грета"

Ветклініка

вул. Постишева, 9 , Донецьк, Донецька область
+38 (062) 343-85-45
+38 (062) 343-56-20
+38 (050) 222-03-65
+38 (098) 113-00-09
Сховати карту

Про установу

Ветеринарний Центр "Грета" був заснований в березні 1997р. У той час у Донецьку, та й в Україні в цілому, не існувало ветеринарних лікарень, оснащених необхідним діагностичним обладнанням. І саме ця проблема послужила причиною створення в Донецьку Діагностичного Центру для тварин. Останній отримав своє ім'я на честь ердель-тер'єра Грета. Тварина важко захворіло, і жодна ветеринарна клініка нашого регіону не змогла допомогти з'ясувати природу її хвороби. Собака загинула, і в пам'ять про неї був заснований перший в Україні Діагностичний Центр для дрібних домашніх тварин, метою діяльності якого була постановка максимально точного діагнозу в найкоротші терміни.

Центр був спочатку оснащений необхідним діагностичним обладнанням: ультразвуковим сканером, рентгендіагностичних установкою, оптоволоконними фіброскоп та іншою апаратурою. Це було перше в нашій країні ветеринарну установу з таким набором діагностичної техніки. Через рік Центр розширився і крім діагностичного охопив цілий ряд лікувальних напрямків. Крім кваліфікованих ветеринарних фахівців до роботи в Центрі були залучені вузькоспеціалізовані лікарі - діагности і консультанти.

З цього часу Центр перейшов на цілодобовий режим роботи і перетворився на повноцінну ветеринарну клініку з найширшим спектром ветеринарних послуг, як діагностичних, так лікувальних і невідкладних, включаючи "швидку допомогу". У 2002 році з'явилася можливість лікування тварин в умовах стаціонару, завдяки відкриттю окремого стаціонарного корпусу з цілодобово працюючим персоналом. Навіть через вісім років стаціонар Ветеринарного Центру "Грета" є найкращим в Україні за своєю комфортабельності, як для пацієнтів, так і для їх господарів. З 1999р. наш Центр займає лідируючі позиції по спектру наданої ветеринарної допомоги в Україні, що підтверджується рівнем участі наших фахівців у щорічних міжнародних конференціях.

Необхідно відзначити деякі особливості роботи Ветеринарного Центру "Грета". З моменту організації Центру наша діяльність розділилася на два основних напрямки: 1-е - ветеринарне, друге - благодійне напрямок по захисту тварин. Останнє включає в себе і безкоштовну базу даних загубилися і бездомних тварин, і допомога малозабезпеченим власникам тварин, і співпраця з притулками для бездомних тварин. Детальніше про це можна дізнатися у розділі «Благодійність».

Ще на одну важливу особливість роботи Центру слід звернути увагу - в нашій клініці неможливо приспати тварину за бажанням власника. Еутаназії проводиться виключно за медичними показаннями, тобто, коли стан хворої тварини несумісне з життям і воно приречене на смерть і попередні їй страждання. Також Центр не виконує купірування вух і хвостів у собак з гуманних міркувань. У 2003 році Ветеринарний Центр «Грета» вперше в Україні почав проводити чіпування тварин (метод ідентифікації тварин, який прийнятий в усіх розвинених країнах світу). У 2009 році Центр провів оновлення своєї діагностичної бази, зокрема, в області ультразвукової та рентгенівської діагностики, лабораторних досліджень. Ультразвукові дослідження тепер здійснюються на сканері преміум-класу і включають не тільки стандартні ехографіческіе дослідження, а й допплерівські в кольоровому режимі, як важливе діагностичне додаток до стандартної процедури. Рентгендіагностичний комплекс доукомплектован приймачем з цифровою обробкою рентгенівського зображення, а також цифровим рентген-принтером, що забезпечує якісний друк зображення на рентген-плівку. Вироблено оновлення лабораторної техніки, зокрема, придбано новий біохімічний аналізатор крові і програмне забезпечення.

У 2011 році наш Центр вперше в Україні встановив спіральний мультизрізовий комп'ютерний томограф і з цього моменту такий важливий і цінний з точки зору точності дослідження метод став невід'ємною частиною сучасної ветеринарної діагностики.

Отже, спектр ветеринарних послуг Ветеринарного Центру "Грета" включає:

 1. Терапія (складні терапевтичні випадки виносяться на колегіальне обговорення співробітників клініки, стан хворих активно контролюється співробітниками клініки)
 2. Хірургія (всі оперативні посібники високої категорії складності виконуються операційною бригадою, що включає хірурга, асистента, анестезіолога, операційну сестру у стерильній операційної із застосуванням апарату штучної вентиляції легенів і монітора стеження за діяльністю серця, температурою тіла тварини і рівнем насичення крові киснем)
 3. Ультразвукова діагностика на ультразвуковому кольоровому сканері преміум-класу
 4. Цифрова рентген-діагностика європейського рівня (з можливістю друку знімків на рентген-плівці)
 5. Комп'ютерна томографія на мультизрізової томографі експертного класу Aquilion Toshiba
 6. Лабораторна діагностика (загальноклінічні та біохімічні дослідження крові, дослідження шкірних покривів, сечі і калу, дослідження крові на піроплазмоз і дирофіляріоз)
 7. Ендоскопія
 8. Вакцинація
 9. Стерилізація
 10. Стоматологія
 11. Травматологія
 12. Дерматологія
 13. Кардіологія
 14. Онкологія
 15. Лікування в умовах стаціонару (просторі кондиціоновані приміщення, частина з яких обладнана теплими підлогами, з цілодобовою роботою персоналу)
 16. Кінологічні консультації
 17. Чіпування
 18. Готель
 19. Догляд за тваринами (стрижка, вичісування, купання і т.д.)

Спеціалісти

Ветеринар

Відгуки про Ветеринарний Центр "Грета"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук