Медичний порталУстановиЖитомирВетклінікаВетеринарная клиника "Багира"
Ветеринарная клиника Багира

Ветеринарная клиника "Багира"

Ветклініка , Ветаптека

вул. Корольова, 73 , Житомир, Житомирська область
+38 (0412) 33-00-77
+38 (0412) 44-71-96
+38 (098) 471-24-09
Сховати карту

Про установу

Ветеринарна клініка "Багіра" була заснована Нікітіним Олегом Анатолійовичем. Відкривши свої двері 1 квітня 1999 року ми до сьогоднішнього дня не закривали їх ні на один день. З моменту відкриття ми досягли головної мети - сьогодні ветринарная клинка "Багіра" асоціюється з висококваліфікованими фахівцями в галузі ветеринарії, якісним сервісом та безмежною любов'ю до друзів наших менших.
У нас є всі умови для надання необхідних ветеринарних послуг. А їх вистачає - терапія, хірургія, стоматологія, ортопедія і травматологія, вакцинація, та лабораторні дослідження. Проведення діагностики та лікування здійснюється за допомогою сучасного обладнання, а досвід роботи наших фахівців дозволяє забезпечити найбільш ефективне і дбайливе лікування.
Крім основних послуг, ми можемо запропонувати Вам консультації з різних питань, пов'язаних з утриманням тварин, послуги нашої аптеки, стаціонарне лікування Вашого вихованця, чіпування, із занесенням до реєстру Української національної бази даних, готельне зміст, гігієнічні стрижки.
Обладнання клініки включає в себе: комплект приладів для проведення лабораторних досліджень, в тому числі і люмінесцентна діагностика, цифровий рентген апарат, апарат УЗД діагностики, стоматологічний ультразвуковий апарат, пристосування та обладнання для штучної вентиляції легень, інгаляційного наркозу, фізіотерапевтичне обладнання (УВЧ, Біоптрон, обладнання для ультрафіолетового опромінювання крові). Дезінфекція приміщень проводиться кварцовими облучателями та обладнанням для аерозольної дезінфекції.
Крім того, ми використовуємо новітнє програмне забезпечення для систематизації інформації про наших пацієнтів і надання нашим лікарям можливості в будь-який момент отримати доступ до електронної медичної картки будь-якої тварини, де детально описана його історія хвороби: всі відвідування, симптоми, аналізи, діагнози і призначення.
Ветеринарна клініка "Багіра" завжди націлена на надання максимально якісних послуг, тому лікарі нашої клініки постійно піднімають рівень кваліфікації на міжнародних конгресах, конференціях , спеціалізованих курсах і семінарах.
Ми регулярно оновлюємо асортимент послуг і можливостей, закуповуємо найсучасніше обладнання. Але на цьому не збираємося зупинятися: у наших планах будівництво нового корпусу, удосконалення технічної бази, розвиток персоналу і завоювання нових сфер і ринків.

Відгуки про Ветеринарная клиника "Багира"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук