Медичний порталУстановиДонецькВетаптекаВетеринарна компанія ТОВ "Агровіта"
Ветеринарна компанія ТОВ Агровіта

Ветеринарна компанія ТОВ "Агровіта"

Ветаптека , Ветклініка

вул. Куйбишева, 131 , Донецьк, Донецька область
Пн-Пт: 8.30 - 17.00 Сб: 9.00 - 15.00
+38 (062) 348-84-14
+38 (062) 348-84-11
+38 (062) 348-84-12
+38 (066) 308-15-55
agrovitatov@yandex.ru
Сховати карту

Про установу

Ветеринарна компанія ТОВ "Агровіта" працює на ветеринарному ринку України більше 17 років, співпрацює з великими с / г виробниками, торгуючими організаціями, розплідниками, фермерами та приватними підприємцями на території східної України. У структуру ТОВ "Агровіта" входять 3 філії, розташованих в Донецькій області.

Ми пропонуємо широкий вибір ветеринарних препаратів, зоотоварів, вакцин, біостимуляторів, кормових добавок, аксесуарів, засобів догляду за тваринами та ін Асортимент компанії представлений більше 3000 найменувань товарів, що надає можливість знайти товар, який відповідає всім вимогам і запитам: якість, кількість, вартість. Ви можете не тільки придбати необхідні вам препарати, але й отримати кваліфіковану консультацію.

У нашій аптеці є спеціальний кабінет огляду тварин, саме там фахівці надають повний спектр ветеринарних послуг з лабораторної діагностики, акушерства та гінекології, урології, онкології, стоматології, дерматології та в разі потреби ультразвукові дослідження. Ми виконуємо видалення кігтів, зубів, обрізку дзьоба, стрижку домашніх тварин. Вакцинація, кастрація і стерилізація котів і собак здійснюється не тільки в нашій клініці, але й вдома. Ми надаємо допомогу з родопомочі і робимо кесарів розтин.

Наші фахівці готові проконсультувати з усіх питань, і дадуть цінні рекомендації про зміст і харчуванні тварин.

Компанія регулярно бере участь у виставках, проводить семінари та тренінги, як на власній базі, так і на базі господарств та зацікавлених організацій.

Ведеться постійне науковий супровід господарств з впровадження нових технологій у тваринництві та сільському господарстві.

Тісна співпраця з державними ветеринарними клініками та лабораторіями дозволяє комплексно підходити до виявлення проблем в с / г підприємствах і своєчасно знаходити шляхи їх вирішення, оптимізувати зооветеринарні заходи та підвищувати професійний рівень в даній сфері.

Спеціалісти

Ветеринар

Відгуки про Ветеринарна компанія ТОВ "Агровіта"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук