Медичний порталУстановиБориспільВетклінікаВетеринарна клініка "Зооветцентр"
Ветеринарна клініка Зооветцентр

Ветеринарна клініка "Зооветцентр"

Ветклініка

вул. Польова, 26/2 , Бориспіль, Київська область
Пн-Нд: 8.00- 21.00
+38 (04595) 6-64-50
+38 (099) 070-80-06
zoovetcentr2007@ukr.net
Сховати карту
Філії:

Про установу

Центр сучасної ветеринарії " Зооветцентр " знаходиться в місті Бориспіль , це 20 хв їзди від Києва. Наша ветеринарна клініка є однією з найбільших і професійних по Україні , де виявляється ефективна допомога практично всім видам тваринам , включаючи багатьох домашніх вихованців: кішки, птахи , собаки та екзотичні звірі.

Відвідувачі нашої ветеренарного клініки проживають не тільки на території Борисполя та Бориспільського району , до нас привозять тварин з Києва і всього лівобережжя Київської області. Довіряючи свого улюбленця нашої ветеринарній клініці Києва можете бути впевнені , що здоров'я і життя дорученого нам тварини в руках професіоналів ветклінік Києва , практикуючі саме раціональне та ефективне ветеринарне лікування .

Ветклиника "Зооветцентр" розмістилася в окремому будинку , де відвідувачам доступні: затишний хол для очікування лікарської допомоги , сучасні кабінети для огляду хворих , для проведення маніпуляцій та процедур , хірургічний блок , а також спеціальний салон краси для братів наших менших .

 

 

Відгуки про Ветеринарна клініка "Зооветцентр"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук