Медичний порталУстановиПолтаваВетклінікаВетеринарна кліника "Vet Світ"
Ветеринарна кліника Vet Світ

Ветеринарна кліника "Vet Світ"

Ветклініка

вул. М. Бірюзова, 58-А , Полтава, Полтавська область
Пн-Нд: 0.00- 24.00
+38(05322) 56-62-22,
+38(05322) 56-78-33
+38 (068) 966-04-24,
+38 (099) 722-00-05
Головний лікар
Мироненко Юрий Георгиевич
Сховати карту

Про установу

Ветеринарний центр VetМір був заснований в 2003 році і з самого початку своєї роботи замислювався як лікувальний заклад , де власники тварин можуть отримати високоякісну цілодобову допомогу . Наша клініка - єдине в Полтавській області місце , де вам допоможуть виконати комплексну діагностику стану здоров'я вашого улюбленця. Вам не доведеться робити аналізи крові у медичній лабораторії , нести тварина в травматологію для рентгенографічного обстеження або їхати в кардіодиспансер , щоб зробити кардіограму . Всі діагностичні процедури Ви зможе виконати у нас , не виходячи за межі клініки , - починаючи від зіскрібків шкіри для дослідження на паразитарні захворювання і закінчуючи цифровий рентгенографией або кардіомоніторингу . Крім того , якщо Вашому тварині потрібне стаціонарне лікування або Вам ніде залишити його після операції - у нашому центрі є стаціонар.

Власник тварини відіграє ключову роль у забезпеченні та підтримці здоров'я свого улюбленця. Однак у тих випадках , коли з якихось причин Вам це стає не під силу , наш персонал допоможе Вам виробити план діагностики та лікування згідно Вашим фінансовим можливостям. Для цього ми маємо найсучасніше діагностичне обладнання і команду кваліфікованих лікарів , які постійно працюють над підвищенням свого професійного рівня.

НАША КЛІНІКА , ЄДИНА В ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ , ПРИ ПРОВЕДЕННІ ОПЕРАЦІЙ ДЛЯ ЗНЕБОЛЮВАННЯ ВИКОРИСТОВУЄ АПАРАТ ГАЗОВОГО НАРКОЗА .

Що це означає для власників тварин ?

Безпека: Ваш вихованець отримує найменшу і легко контрольовану навантаження на організм. Це означає , що можливо оперувати з найменшим анестезіологічним ризиком як малюків , так і літніх тварин , з різним ступенем серцевої , печінкової або ниркової недостатності. Це означає найшвидший вихід з наркозу і відновлення . Традиційні засоби наркозу вводяться ін'єкціями і інфузіями , вони повільно виводяться з організму, надаючи різні побічні ефекти , в наслідок чого тварина тривалий час залишається в загальмованому стані. Дія газового наркозу припиняється з моменту припинення подачі наркозной суміші , при цьому анестетик абсолютно не накопичується в організмі , а тварина прокидається буквально через кілька хвилин. Крім того , протягом всієї операції основні життєво важливі функції тваринного контролюється за допомогою монітора стану пацієнта , що дає можливість оперативно реагувати на можливі найменші відхилення в цьому стані.

Таким чином , ми знову перші за часом і по комфорту для наших клієнтів.

Відгуки про Ветеринарна кліника "Vet Світ"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук