Медичний порталУстановиКиївВетклінікаВетеринарна клініка "Велика ведмедиця"
Ветеринарна клініка Велика ведмедиця

Ветеринарна клініка "Велика ведмедиця"

Ветклініка

вул. Курчатова, 23-А , Київ, Київська область
Пн-Нд: 0.00- 24.00
+38 (044) 221-67-71,
+38 (044) 237-46-22


+38 (063) 237-46-22
Головний лікар
Ященко Людмила Васильевна
Сховати карту

Про установу

 

Ветеринарні клініки "Велика Ведмедиця " надають всі види ветеринарних послуг: від терапевтичних , хірургічних , стоматологічних , УЗД , ЕКГ , післяопераційна реабілітація тварин , БАНК КРОВІ ТВАРИН , стрижка колтунов та модельна стрижка тварин , готель для тварин .

Команда наших ветклінік складається з фахівців з лікування всіх видів тварин :

Лікарі - орнітологи , які займаються лікуванням папуг та інших видів пернатих : жако , какаду , німф , нерозлучники , хвилястих папуг , голубів , канереек .

Лікарі - герпетологи : ветлікар лікуючий екзотичних тварин таких як: черепахи , ігуани , удави . У нас тільки крокодилів ще поки не було!

Ветеринарні лікарі , що спеціалізуються на діагностиці захворювань і лікуванні кішок , собак і гризунів: фреток або декоративних тхорів , щурів ( дега ) , шиншил , хом'ячків та багатьох інших.

У нашій команді є ветлікарі , хобі яких кінологія , так що якщо у Вас є проблеми з вихованням і дресируванням Вашої собаки , то Вам завжди будуть раді допомогти !

Ветлікарі -дієтологи та ветеринарні психологи. Коли б не захворів ваш улюблений чотириногий або пернатий друг , ми завжди готові прийти до нього на допомогу в будь-який район Києва без найменшого зволікання .

Залишайтеся здорові з нами!

 

Відгуки про Ветеринарна клініка "Велика ведмедиця"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук