Медичний порталУстановиДніпропетровськВетклінікаВетеринарна клініка "Свій доктор"
Ветеринарна клініка Свій доктор

Ветеринарна клініка "Свій доктор"

Ветклініка

вул. Олеся Гончара, 40/3 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 9:00-15:00
+38 (056) 789-02-89
+38 (056) 789-82-89
Головний лікар
Куликов Игорь Александрович
Сховати карту

Про установу

" Свій доктор " - це кваліфікована ветеринарна допомога від профілактичних оглядів до складних хірургічних втручань. Досвід і професіоналізм наших фахівців допоможе вирішувати найрізноманітніші проблеми з вашими вихованцями .

Ми пропонуємо широкий спектр ветеринарних послуг: профілактичні огляди , вакцинацію , обробку від кліщів і бліх , терапевтичне та хірургічне лікування , Рентгендіагностика , гастроскопію , виклик лікаря додому і багато іншого.

Клініка існує з 2008 року , але довгий час вона не мала своєї назви. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи в галузі ветеринарії та поставили на чотири лапи тисячі собак і кішок. При цьому для нас завжди найважливішим є надання допомоги тварині і його господареві , і це ми робимо з любов'ю до своєї роботи.

Лікарі клініки " Свій доктор " регулярно відвідують семінари , курси підвищення кваліфікації . Наші фахівці єдині в Дніпропетровську пройшли спеціалізоване навчання ветеринарної герпетології і до величезного досвіду роботи з теплокровними тваринами додали таке екзотичне для нашого міста напрям як лікування холоднокровних тварин.

Відгуки про Ветеринарна клініка "Свій доктор"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук