Медичний порталУстановиХарківВетклінікаВетеринарна клініка "StatusVet"
Ветеринарна клініка StatusVet

Ветеринарна клініка "StatusVet"

Ветклініка

Садовий проїзд 2А , Харків, Харківська область
Пн.-Пт.: 9:00 - 20:00 Сб.: 9:00 - 18:00 Нд.: 10:00 - 17:00
+38 (057) 764-77-37
+38 (097) 978-82-65
soloshko@statusvet.com.ua
Сховати карту

Про установу

Ветеринарна клініка " StatusVet " ( "Статус Вет" ) заснована харківськими лікарями, які мають багаторічний досвід практики у ветеринарії.

Наша клініка надає широкий спектр ветеринарних послуг. Тут ви можете отримати відповіді на будь -які Ваші запитання .

Особливу увагу ми приділяємо нашим самим маленьким пацієнтам , адже на початку їхнього життя з'являються дуже багато проблем пов'язаних зі здоров'ям і змістом ваших улюбленців. На кожного пацієнта ми заводимо амбулаторну карту , що дозволяє лікарю оперативно проглянути всю історію , починаючи з першого дня життя .

Чистота і порядок - одне з найголовніших умов успішного обслуговування, а сформований стереотип ветклініки як джерела інфекцій , ну це не про нас. У кожному кабінеті є бактерицидні лампи , якими опромінюються приміщення мінімум два рази на день , так-же проводиться вологе прибирання із застосуванням не токсичні високоякісних дезінфектантів .

Лікарі нашої клініки постійно підвищують свій професійний рівень беручи участь у семінарах та конференціях , що дозволяє успішно впроваджувати новітні методики лікування захворювань.

До Ваших послуг так-же існує стаціонар для тварин , адже відомо , що під наглядом лікаря одужання відбувається швидше і без ускладнень.

Фахівці

Ветеринар

Спеціалісти

Ветеринар

Відгуки про Ветеринарна клініка "StatusVet"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук