Медичний порталУстановиХарківВетклінікаВетеринарна клініка "Status Vet"
Ветеринарна клініка Status Vet

Ветеринарна клініка "Status Vet"

Ветклініка , Зоомагазин

Садовий проїзд, 2-А , Харків, Харківська область
Пн-Пт: 9.00-20.00, Сб: 9.00-18.00, Вс :10.00-17 .00. Екстрений прийом - цілодобово.
+38 (057) 764-77-37

+38 (097) 978-82-65
soloshko@statusvet.com.ua
Сховати карту

Про установу

Ветеринарна клініка "StatusVet" ("Статус Вет") заснована харківськими лікарями, які мають багаторічний досвід практики у ветеринарії.

Наша клініка надає широкий спектр ветеринарних послуг. Тут ви можете отримати відповіді на будь-які Ваші запитання.

Особливу увагу ми приділяємо нашим самим маленьким пацієнтам, адже на початку їхнього життя з'являються дуже багато проблем пов'язаних зі здоров'ям і змістом ваших улюбленців. На кожного пацієнта ми заводимо амбулаторну карту, що дозволяє лікарю оперативно переглянути всю історію, починаючи з першого дня життя.

Чистота і порядок - одне з найголовніших умов успішного обслуговування, а сформований стереотип ветклініки як джерела інфекцій, ну це не про нас. У кожному кабінеті є бактерицидні лампи, якими опромінюються приміщення мінімум два рази на день, так-же проводиться вологе прибирання із застосуванням не токсичні високоякісних дезінфектантів.

Лікарі нашої клініки постійно підвищують свій професійний рівень беручи участь у семінарах та конференціях, що дозволяє успішно впроваджувати новітні методики лікування захворювань.

До Ваших послуг так-же існує стаціонар для тварин, адже відомо, що під наглядом лікаря одужання відбувається швидше і без ускладнень.

Корм для кішок і собак

За роки промислового виробництва харчування для домашніх тварин підхід до годівлі докорінно змінився. Раніше вимоги були дуже простими: необхідно тамувати голод тварини. Але з розвитком ветеринарії та ветеринарної дієтології стало зрозуміло, що від харчування можна очікувати набагато більшого.

Правильно підібраний раціон, що містить цінні поживні речовини і добавки, здатний зберігати здоров'я і красу тваринного довгі роки, продовжуючи його життя.

Одне з головних достоїнств пропонованих нами готових продуктів - це їх збалансований склад. Вони містять оптимальну кількість необхідних для живлення домашніх тварин речовин. Також важливою особливістю цих продуктів є те, що вони містять компоненти, які ваші вихованці не дуже охоче їдять в натуральному вигляді - зокрема, злаки та овочі.

Ми представляємо продукти всесвітньо відомих фірм Royal Canin, IAMS (Eukanuba), Purina.

Одяг для маленьких собак

Одяг для ваших маленьких вихованців може бути не тільки красива, але й корисна.

У холодну пору року - це додаткова міра захисту від переохолодження.

Ну а чим же корисна одяг, коли на дворі не зима? Чим корисні платтячка та ін одяг, які й не гріють зовсім?

Все дуже просто. Одягаючи вашого маленького вихованця в одяг яка на ваш погляд робить його симпатичніше і привабливіше, ви тим самим отримуєте заряд гарного настрою, який передається і вашому домашній тварині.

А гарний настрій здоров'ю ще ні коли не шкодило!

Ми представляємо вашій увазі колекцію одягу, вироблену нашим партнером. При бажанні, у нас в клініці, ми можемо зняти мірки з вашої собачки, і замовити пошиття сподобалася вам одягу. Крім того, ви завжди зможете придбати одяг, яка у нас є в наявності.

Спеціалісти

Ветеринар

Відгуки про Ветеринарна клініка "Status Vet"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук