Медичний порталУстановиДонецькВетклінікаВетеринарна клініка "Собача радість"
Ветеринарна клініка Собача радість

Ветеринарна клініка "Собача радість"

Ветклініка

пр. Панфілова, 6 , Донецьк, Донецька область
+38 (062) 311- 41- 01,
+38 (062) 381- 34- 01
Головний лікар
Брюханова Виктория Сергеевна
Сховати карту

Про установу

Клініка ветеринарної медицини " Собача радість " була заснована в 2007 році.

Метою створення клініки було надання ветеринарних послуг на високому рівні. За основу роботи клініки був прийнятий девіз "З любов'ю до пацієнтів , з повагою до їх власників " , з цим девізом клініка працює і на сьогоднішній день.

Для роботи ретельно підбирається персонал , це люди великої самовіддачі , які пройшли суворий професійний відбір. Робота клініки спирається на досвід роботи провідних ветеринарних клінік України та Росії , з якими ми підтримуємо професійні дружні стосунки. Весь персонал в обов'язковому порядку відвідує семінари та конгреси з ветеринарної медицини , впроваджуючи в роботі світовий досвід провідних фахівців .

У нашій клініці Ви завжди можете отримати якісну кваліфіковану допомогу для своїх улюбленців. Консультації вузьких фахівців , лабораторна діагностика , стоматологічні послуги , хірургічна , травматологічна і нейрохірургічна практика , послуги стаціонару - завжди до послуг потребують домашніх тварин.

У залі очікувань Вас завжди будуть вітати посмішкою наші адміністратори , які допоможуть Вам підібрати зручний час відвідування , нагадають про майбутній візит , скорегують до якого фахівця краще звернеться .

Клініка ветеринарної медицини " Собача радість " є партнером компанії "Байєр" і одним з підрозділів , уповноважених проводити електронну ідентифікацію тварин ( чіпування ) .

З 2010 року до переліку послуг клініки додалася ще й ветеринарна аптека.

У роботі клініки також присутній благодійне напрямок. Ми допомагаємо притулку бездомних тварин у м.Донецьку безкоштовними ветеринарними послугами.

За кілька років практики клініка заробила високу репутацію не тільки в місті Донецьку і Донецькій області. Нашими клієнтами є жителі Луганської та Запорізької областей.

Ми завжди готові допомогти Вашій домашньому улюбленцю !

Відгуки про Ветеринарна клініка "Собача радість"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук