Медичний порталУстановиКиївВетклінікаВетеринарна клініка Снєжнєвських
Ветеринарна клініка Снєжнєвських

Ветеринарна клініка Снєжнєвських

Ветклініка

пр. Георгія Гонгадзе, 20 , Київ, Київська область
Пн-Нд: 9.00-21.00
+38 (044) 463-49-39
Сховати карту

Про установу

Ветеринарна клініка Снежневская заснована в 2003 році в місті Києві лікарями з багаторічним досвідом роботи у сфері ветеринарії.

Клініка Снежневская має ліцензію на ветеринарну практику АА080023 від 17.04.2006 , виданої Управлінням ветеринарної медицини в м. Києві , і дозвіл на проведення протиепізоотичних заходів ( вакцинації) .

Щодня в нашій клініці власники своїх вихованців можуть отримати консультацію кваліфікованого та уважного ветеринарного лікаря , здійснити ряд профілактичних заходів ( дегельмінтизацію , вакцинацію , протипаразитарною обробку ) , обстежити вихованця ( комплекс діагностичних заходів) , отримати лікарську допомогу , включаючи , хірургічну , викликати ветеринарного лікаря додому , залишити тварину на стаціонарне лікування.

Наявність висококласних фахівців і оснащення клініки сучасним обладнанням забезпечує високий рівень проведення діагностичних , лікувальних і реабілітаційних заходів.

У будівлі лікарні розташовано хірургічний і маніпуляційний кабінети , лабораторні приміщення та стаціонар для тварин.

Також у клініці можна придбати спеціалізовані корми , в тому числі , дієтичні , і засоби гігієни.

Завдяки професіоналізму лікарів , індивідуальному підходу до лікування пацієнтів та гнучкій ціновій політиці клініка Снежневская має постійну клієнтуру і гідну репутацію .

Відгуки про Ветеринарна клініка Снєжнєвських

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук