Медичний порталУстановиХарківВетклінікаВетеринарна клініка "Пес+Кіт"
Ветеринарна клініка Пес+Кіт

Ветеринарна клініка "Пес+Кіт"

Ветклініка

вул.Новопрудна, 9-Б , Харків, Харківська область
Пн-Нд: 0.00- 24.00
+38 (057) 751-32-42,
+38 (057) 343-68-22
dogcatvet@yandex.ru
Головний лікар
Полумысная Анна Владимировна
Сховати карту

Про установу

У міру розвитку нашого суспільства, питання ставлення до домашнім тваринам отримують все більшу актуальність і набувають все нових рис - поступово розвивається культура утримання, годівлі та догляду , все частіше і голосніше піднімаються проблеми гуманного ставлення до тварин. І це природний процес.

Адже як інакше ми можемо віддячити тих , хто вже багато століть супроводжує нас в якості незамінного помічника , друга , компаньйона , не просячи нічого особливого натомість? Цілком логічно , що в цьому зв'язку змінюються і принципи ветеринарної допомоги. Думаю , зараз ніхто не буде заперечувати , що тварини також здатні відчувати біль і страждання , як і людина . І підхід до їх лікування принципово не може відрізнятися від методів , які використовує "людська" медицина . Саме ця ідея лягла в основу створення клініки ветеринарної медицини "Пес + Кіт" . Ми вважаємо , що брати наші менші заслуговують того , щоб до них ставилися " по- людськи" . І у своїй роботі ми прагнемо максимально втілювати в життя цей принцип - поєднувати гуманність і любов до тварин з якісним і професійним ветеринарним обслуговуванням.

Переїзд у нове просторе приміщення , що дає можливість значно розширити спектр наших послуг і, що дуже важливо для нас , підвищити комфорт перебування чотириногих пацієнтів і їх власників у нас в клініці. Безсумнівно , ми будемо продовжувати розширювати і нашу технічну базу (детальніше про наші можливості читайте в розділі Наші Послуги) . Звичайно ж , основний потенціал клініки - це наші лікарі , асистенти , адміністратори . Це люди нескінченно віддані своїй справі , щирі любителі тварин.

Облік клієнтів ведеться за допомогою спеціалізованої ветеринарної електронної бази даних. Це дозволяє легко знаходити всі дані про пацієнта і його попередніх відвідуваннях , його історію хвороби , а також допомагає своєчасно нагадувати власникам про планові процедурах ( вакцинації , дегельмінтизації , огляди) .

Відгуки про Ветеринарна клініка "Пес+Кіт"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук