Медичний порталУстановиКиївВетклінікаВетеринарна клініка "Оберіг"
Ветеринарна клініка Оберіг

Ветеринарна клініка "Оберіг"

Ветклініка

вул. Потапова Генерала 1/5 , Київ, Київська область
Пн-Пт: 9.00 - 20.00 Сб: 9.00 - 18.00
+38 (044) 233-29-70
+38 (096) 399-76-48
+38 (063) 233-29-70
+38 (095) 461-60-05
vetobereg@gmail.com
Сховати карту

Про установу

Ветеринарна клініка "Оберіг" - це ветеринарна клініка готова приділити максимум уваги Вам і Вашому вихованцеві. Здоров'я та благополуччя Ваших тварин дуже важливо для нас і ми прагнемо надати найкращу можливу ветеринарну допомогу. Прийом та консультації ведуться за попереднім записом.

Якщо Ви потребуєте консультації з утримання та догляду за твариною, а Ваш вихованець в якісній діагностиці, огляді, вакцинації, лікуванні хвороби або травми - ми чекаємо Вас у нас у ветеринарній клініці «"Оберіг"!

Для забезпечення довгого і щасливого життя Ваших улюбленців ми пропонуємо наступні послуги:

  • Консультації з харчування і утримання тварин
  • Клінічний огляд тварини
  • Вакцинація домашніх тварин (коти, собаки, тхори, кролики)
  • Діагностичні заходи: аналізи крові (загальний і біохімічний), калу і сечі, УЗД, рентгенографію, ЕКГ, аналізи на віруси та інфекції
  • Стерилізація і кастрація тварин
  • Хірургія
  • Стоматологічні послуги
  • Дерматологія: зскрібки шкіри, мікологічні посіви, обробки
  • Екстрена допомога: заворот шлунка, гнійний ендометрит, кесарів розтин, чужорідні тіла, кровотечі, укушені рани, відкриті переломи і д.р..

Для Вас працює ветеринарна аптека в якій зможете придбати призначені лікарем препарати для лікування, а також корма для Ваших домашніх вихованців.

Зателефонуйте і запишіться на прийом або консультацію прямо зараз!

У нас не прийнято призначати не потрібних аналізів і досліджень! Ми завжди детально розповідаємо про можливе захворювання, призначеної операції і які аналізи та обстеження необхідні в цьому випадку. У нас немає прихованих або додаткових платежів про які Вам повідомляють в останній момент! Це дозволяє Вам, власникам тварини, зрозуміти необхідні час і зусилля на проведення лікувальних процедур, а також планувати свої матеріальні витрати.

Робота нашої клініки спрямована на інтереси тварини. При необхідності ми завжди направимо Вас до потрібного фахівця для успішного лікування.

Спеціалісти

Ветеринар

Відгуки про Ветеринарна клініка "Оберіг"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук