Медичний порталУстановиКиївВетклінікаВетеринарна клініка "НеоВет"
Ветеринарна клініка НеоВет

Ветеринарна клініка "НеоВет"

Ветклініка

вул. Беретті, 18 , Київ, Київська область
Пн-Нд: 9.00- 21.00
+38 (044) 515-27-83,
+38 (044) 548-35-48
Головний лікар
Кравченко Игорь Сергеевич
Сховати карту
Філії:
Ветеринарна клініка "НеоВет"
вул. Червоноткацька, 28

Про установу

Ветеринарна клініка " НеоВет " стала першою приватною ветклініки , відкритої на масиві Троєщина в Києві. День народження клініки 19 квітня 2004 - день прийому першого відвідувача. З часом по сусідству відкрилося ще кілька клінік , в тому числі велика муніципальна ветлікарня . Однак пацієнтів у ветклинике " НеоВет - Троєщина " менше не стало. У такому густонаселеному районі , де містять велику кількість домашніх вихованців , роботи вистачає на всіх. Так що , з усіма колегами -сусідами , та й усіма ветклініки Києва , стосунки у нас відкриті і довірчі .

Ветклиника " НеоВет " спеціалізується на лікуванні , як прийнято говорити , дрібних домашніх тварин. Лікують головним чином собак і кішок , але й домашні гризуни , і птахи які стали дуже популярні останнім часом , не обділені у нас увагою.

У діагностичній роботі наших ветеринарних клінік у Дарниці і на Троєщині ми спираємося на перевірені , традиційні методи діагностики: ретельний загальний огляд пацієнта , загальні аналізи крові , сечі та ін. цитологічні та гістологічні дослідження . Також регулярно використовуємо вже зарекомендували себе сучасні методи ветеринарії : ультразвукова діагностика (УЗД ) , новітні молекулярні (ПЛР ) , імунологічні тести. У разі , якщо у господарів не достатньо часу для візиту , або стан тварини таке, що краще уникнути перевезення - завжди є можливість викликати ветеринара додому .

Хоча всі співробітники нашої ветеринарної клініки є ветеринарними фахівцями широкого профілю , як у Дарниці , так і на Троєщині є ветеринари , які спеціалізуються в хірургії , терапії , лабораторної та ультразвукової діагностики , а також по гризунам . При необхідності колеги направляють пацієнтів для консультації до спеціалістів вузького профілю. У складніших випадках співробітники ветклініки проводять консиліуми в тому числі , залучаючи фахівців з інших ветеринарних клінік. В окремих випадках направляємо пацієнтів на консультації в клініки міста.

На жаль не всім пацієнтам і не завжди вдається допомогти в належній мірі . З живим організмом боротися на рівних складно , а часом і неможливо. Адже сама природа біологічних процесів (у тому числі і патологічних - хвороб ) намагається протистояти впливу на неї ззовні. Найсучасніші засоби можуть виявитися безсилими у боротьбі з недугою. Іноді це незаперечний факт як гуманітарної , так і ветеринарної медицини. І ні своєчасно поставлений діагноз , ні належні зусилля ветеринарів не можуть змінити ситуацію. Що ж і в цих випадках ми намагаємося бути не сторонніми фахівцями , які просто належним чином виконують свою роботу , але завжди готові проявити належне співчуття і участь . На наш погляд , це важлива частина роботи будь ветеринарної клініки , будь-якого ветеринара - практика .

Але лікарі нашої ветеринарної клініки у всіх випадках докладають всі можливі і необхідні зусилля для успішного вирішення будь-якої проблеми , з якою звертаються до нас наші відвідувачі . У всіх можливих випадках ми намагаємося добитися благополучного результату .

Основні принципи , які декларуємо і яких намагаємося дотримуватися у повсякденній роботі ветеринарної клініки - це професіоналізм , вдумливість , колегіальність при прийнятті рішень , дружелюбність по відношенню до тварин (! Ми їх і справді любимо , а з деякими і справді дружимо ) , чесність і відкритість по відношенню до господарів пацієнтів. Дуже багатьох пацієнтів , з якими часто контактуємо , пам'ятаємо за прізвиськами , а їхніх власників по іменах. Ми намагаємося створити відчуття взаємної довіри з нашими відвідувачами.

Також ми пишаємося теплою і серцевої атмосферою , яку нам вдалося створити в колективі ветеринарних клінік у Дарниці і на Троєщині , незважаючи на різницю характерів і темпераментів . Такі відносини і виникають з них взаємодії , насправді , значно підвищують ефективність лікувально - діагностичного процесу .

Відгуки про Ветеринарна клініка "НеоВет"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук